Plaukų priauginimo privalumai ir trūkumai: ką turėtumėte apie tai žinoti?

Jei galvojate apie kitokią išvaizdą, o plaukų priauginimo idėja yra patraukli, kai kurie vertingi patarimai jums padės apsispręsti ar tai tikrai skirta jums ir ar jūs pasiryžusi tokiems išvaizdos pokyčiams.

Yra daug pasirinktinų tipų: prisegami, priklijuojami ir daugelis kitų. Tad tai reiškia, kad gali būti gana painu, norint apsispręsti koks būdas būtų jums priimtiniausias. Jei turite trumpus plaukus, tačiau norėtumėte sužinoti kaip atrodytumėte su ilgomis, tankiomis garbanomis – prisegami plaukai puikus variantas.

Galvojate apie plaukų priauginimą?

Plaukų priauginimas iš pat pradžių gali atrodyti sunkus sprendimas visiems. Galbūt bijote, kad jūsų plaukai neatrodys natūralūs, nesutaps atspalvis arba plaukų stilius bus kitoks ir keistas. Tai yra normalu. Turbūt daugelis yra matęs nevykusių plaukų priauginimo atvejų ir nenorite, kad jums baigtųsi taip pat. Todėl turėtumėte žinoti viską prieš jums pasiryžtant tokiems pokyčiams.

Štai keletas pliusų ir minusų.

1. Trūkumas: priauginimas sudėtingas procesas

Jei ketinate atlikti priauginimą, turėtumėte pasikliauti profesionalais, bet jokiais būdais to neatlikti pati, ypač pirmą kartą. Plaukų priauginimas yra sudėtingas procesas, kuriam perprasti yra reikalinga daug ir įvairios informacijos, kurią gali suteikti profesionalai konkrečių kursų metu. Priauginimo procesas gali skirtis priklausomai nuo skirtingų tipų plaukų.

2. Trūkumas: spalva turi visiškai atitikti

Jūsų natūralių ir priaugintų plaukų spalva bei atspalvis turi būti tokia pati, tai paprasta tiesa, kuri yra neginčijama. Paprasčiausias būdas sužinoti, ar jūs esate su priaugintais plaukais yra pažvelgti į plaukus, ir jei spalva nesutampa, tampa akivaizdu, jog tai ištikrųjų nėra jūsų tikri plaukai. Jie norite, kad viskas atrodytų idealiai – suderinkite plaukų spalvą.

3. Privalumas: jei procedūra atliekama tvarkingai, jie atrodo kaip tikri

Dažniausiai priauginti plaukai nuo natūralių praktiškai nesiskiria. Kad jie atrodytų idealiai, jie turi būti pagaminti iš 100% žmogaus plaukų, teisingai prikabinti ir puikiai atitikti jūsų plaukų spalvą. Jei viskas atitinka, jokio skirtumo nesimatys. Jei nenorite ilgalaikio priauginimo, galite įsigyti prisegamų plaukų sruogų, kurių galite rasti profesionaliose parduotuvėse. Šios sruogos yra puikus būdas trumpam sukurti tankių bei prižiūrėtų plaukų efektą. Naktį šiuos plaukus galite nusiimti , o ryte vėl įsisegti. Jie puikiai tinka visiems, kurie neturi laiko priaugintų plaukų priežiūrai, tačiau vis tiek nori plaukams suteikti apimties bei ilgio.

4. Privalumas: padidina apimtį bei ilgį

Jei norite suteikti šiek tiek ilgio ar apimties savo plaukams, pasitelkite prisegamus plaukus. Jei jums greitai reikia stulbinamos šukuosenos, tačiau jūsų plaukai yra per ploni ir trumpi, galite pasinaudoti prisegamomis sruogomis. Jūs galite gauti tiek ilgio, kiek norite. Tai patogiausias ir greičiausias būdas, jei norite turėti ilgus ir tankius plaukus, vos per keletą minučių.

Jei žinosite, kokie privalumai ir trūkumai eina išvien su šia procedūra, jūs geriau suprasite ar tikrai norite prisiauginti plaukus. O tol, kol nuspręsite ar tikrai to norite, nešiokite prisegamus plaukus, kurie sudaro tokį patį įvaizdį.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *