4 neįtikėtinos grožio procedūros su soda

Jau darosi įprasta, jog siekiant išlaikyti natūralų grožį, išradingos moterys vis labiau tolsta nuo cheminių preparatų  ir  griebiasi pačių neįtikimiausių ir įmantriausių priemonių iš gamtos ar net iš  buities. Štai kad ir šį kartą, Eliza.lt portalas nori pasidalinti su savo skaitytojais įdomiais patarimais, kokios grožio procedūros namuose gali būti atliekamos naudojant visiems gerai žinomą, neatsiejamą kepamo pyrago kompanioną- sodą.

Pasirodo, kad soda pasižymi puikiomis antiseptinėmis savybėmis, todėl puikiai tinka naikinti grybelį ir virusus. Ji tinka problemiškai ir riebiai odai gydyti ir gražinti.

Grozio proceduros su sodaNatūralios grožio procedūros su soda.

Natūralus dezodorantas iš sodos.

Iš sodos galima pasigaminti puikų, prakaitą stabdantį, natūralų dezodorantą. Receptas visiškai paprastas. Tiesiog į tuščią pudrinės indelį įdėkite keletą šaukštelių sodos, o kad dezodorantas dar ir skaniai kvepėtų, įlašinkite porą lašelių jūsų mėgstamo kvapnaus eterinio aliejaus. Tuomet su šepetuku arba kempinėle patrinkite kvapnia soda savo pažastis. Nors efektas nėra toks ilgas, kaip cheminių dezodorantų, tačiau niekas juk nedraudžia šį dezodorantą nešiotis rankinėje ir pasinaudoti, prireikus. Jeigu toks dezodoranto naudojimo būdas nepatogus, galite pasigaminti ir skystesnį tirpalą. Tuomet susipylus jį į flakonėlį, galima naudoti purškiant lyg įprastą dezodorantą. Efektas panašus.

Natūralus šampūnas su soda.

Soda puikiai neutralizuoja riebalus ir kitus nešvarumus virtuvėje. Ne kitaip veikia ir natūralus šampūnas pagamintas iš jos. Įberkite vieną sodos šaukštelį į stiklinę šilto vandens ir ištirpinkite ją. Tuomet užpilkite ją ant drėgnų plaukų, gerai ištrinkite ir per skalaukite galvą. Šis šampūnas iš sodos gerai šalina riebalus bei plaukų modeliavimo priemones. Jis puikiai pravers jei kenčiate nuo per daug besiriebaluojančių plaukų, tačiau dėl gero poveikio naikinant nešvarumus, rekomenduojama tokį šampūną naudoti tik nedažytiems plaukams. Soda gali nuplauti net ir plaukų dažus.

Soda- Puikus odos šveitiklis.

Soda jau nuo seno yra naudojama šveisti indams arba kriauklėms. Šį atradimą galima puikiai pritaikyti ir jūsų odai. Šiek tiek sudrėkinkite saujelę sodos vandeniu ir švelniai trinkite sukamaisiais judesiais savo veidą. Soda gerai pašalina paviršutinius nešvarumus, o tuo pačiu ir negyvas odos ląsteles, todėl po šveitimo, jūsų oda taps žymiai švelnesnė.

Natūralus, spuogus gydantis veido prausiklis su soda medumi.

Norite, kad jūsų veido oda būtų švelni ir sveika, tuomet išbandykite natūralų veido prausiklio receptą su soda ir medumi. Į saujelę įsidėkite šaukštelį natūralus medaus ir sumaišykite su vienu šaukšteliu sodos. Tuomet švelniai išsitrinkite veidą. Kadangi pats medus savyje turi naudingų medžiagų odai, galite ir vieną-kitą minutę palaikyti tokią kaukę ant veido ir tik tada nuplauti. Toks natūralus veido prausiklis puikiai atgaivins ir sušvelnins jūsų veido odą. Negana to, sodos ir medaus mišinys puikiai kovoja su spuogeliais, todėl prausiantis tokiu prausikliu kasdien,  išvengsite užsikimšusių porų ir tuo pačiu spuogų.

Taigi, štai ir įrodymai jums, kad sodos paskirtis virtuvėje, kepant pyragus tuo nesibaigia.  Tikėkimės, kad šios grožio procedūros su soda, kurias galite atlikti namuose, jums bus naudingos. Laukiame nuomonių ir komentarų.

Dokumentų naikinimas

2 Comments

 1. Greta

  September 22, 2014 at 9:30 pm

  O labai idomu, ar negali soda nuplaut naturalios plauku spalvos? Parasyta, kad nuplauna dazus, tad labai idomu kaip su naturalia spalva.

 2. Vilma S

  September 24, 2014 at 3:00 pm

  Esu bandžiusi trinkti galvą su soda panašiai,kaip čia rašoma. Esu natūrali brunetė ir plaukų spalvos tikrai nepraradau,tačiau mano plaukai labai išsausėjo… Todėl daugiau ir nebenaudojau šio dalyko. Vėliau išsiaiškinau tą patį ką ir čia pamačiau,kad soda sausina plaukus. Kadangi maniškiai ir taip yra sausi,todėl viskas dabar aišku,kodėl man taip nutiko 😉

  Pirmą kartą sužinojau,kad iš sodos ir dezodorantą galima pasigaminti. Būtinai išbandysiu,tik įdomu ar tai tikrai veiksnu ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *