Moksliškai įrodytas, paprastas būdas tapti gražesne

 

Moksliškai įrodytas, paprastas būdas tapti gražesneMoksliškai įrodytas, paprastas būdas tapti gražesne

..o gal net ir jaunesne!

Mes matėme tūkstančius reklamų su jaunomis aktorėmis ir modeliais, teigiančių, kad tam tikri kvepalai padaro moterį seksualesne. Jie žada, kad suvilioti yra įmanoma tiesiog pasikvepinus tam tikras jautriąsias savo kūno vietas, kaip antai kaklą ar riešą ir t.t.  Bet ar tikrai kvepalai iš karto paverčia tave viliokle? O gal kaip tik kvepalai atstumia žmones? Kad ir kaip ten bebūtų, tikrai yra žmonių kurie yra iš tiesų alergiški kvepalams kurie turėtų pritraukti, o ne atstumti.

Pasak naujų mokslinių tyrimų, akinančios reklamos jums nemeluoja. Tas mažiukas buteliukas gali paversti jus gražesne, o kai kurias iš jūsų net ir jaunesne.

Monell‘io Cheminių Kvapų Centras paviešino tyrimo rezultatus, kad moters veidas yra patrauklesnis, kai yra pakvėpintas maloniais kvapais. Kognityvinės neurologijos mokslininkė Janina Seubert tiki, kad tai parodo neurologiniai procesai vykstantys tuo metu didžiojoje smegenų dalyje.

Tiesa, dar nėra nustatyta ar kvapai pakeičia kaip veidas iš tiesų atrodo, ar tik kaip mes į jį reaguojame savo smegenų emocinėje dalyje.

Tyrimai rodo, kad raukšlės ir dėmės pakvėpintos, priverčia vyresnio amžiaus moteris atrodyti dar vyresnėmis, kai tuo tarpu veidą pasi-kvepinusios jaunos panelės atrodo dar jaunesnės. Atleiskit vyresnio amžiaus damos, bet panašu , kad jauniklės laimi šitą kovą.

Tyrimai taipogi byloja, kad kai abi amžiaus grupės dėvėjo kažką panašiai nemalonaus kvapo, jų amžiaus skirtumas tapo nebe pastebimas. Taigi mielosios, panašu, kad visgi investicija į kvepalus yra vykusi!

Koks tavo mėgstamiausias kvapas? Kaip jums toks būdas tapti gražesne ? Papasakok, komentaruose po tekstu.

Tarptautinis krovinių pervežimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *