Be kokių šiuolaikinių grožio procedūrų neapsieina moterys?

Šiais laikais grožio klinikose procedūrų meniu užima kelis puslapius, tarsi geriausiame restorane. Rinktis yra iš ko, tačiau vienos procedūros yra tos, be kurių moterys neišgyvena, trečios, kurias mėgsta, o ketvirtos tik retkarčiais pabandymui ar pasilepinimui.

Šiandien pažvelgsime į kelias procedūras, kurios yra laikomos šiuolaikinėmis, yra mėgstamos moterų, tačiau retai apkalbamos. Kokios jos?

Elektroporacija

Terminas elektroporacija gal kiek mažiau žinomas. Tačiau beadatinė mezoterapija tikrai turėtų būti girdėtas. Tai itin efektyvi procedūra, kurios metu vyksta mikroskopinių veikliųjų medžiagų dozių įvedimas į odą. Tai neinvazinė veido odos gražinimo procedūra, kuomet ultragarso bangomis ir impulsine elektroterapine stimuliacija į gilesnius odos sluoksnius įvedamas biologiškai aktyvios medžiagos. Aktyvios medžiagos patepamos ant viršutinio odos sluoksnio, o ultragarso pagalba pasiekia giliausius sluoksnius.

Elektroporacija pasitelkiama norint atgaivinti veido odą, pašalinti raukšles ir odos senėjimo požymius.

Depiliacija

Nepageidaujamų plaukelių šalinimas nuo odos yra sena kaip pasaulis procedūra. Tik metodai vis tobulėja. Šiuo metu grožio klinikose populiariausias depiliacija su vašku arba cukrumi. Procedūra leidžia greitai ir neskausmingai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių skirtingose kūno vietose. Po depiliacijos plaukeliai neatauga net keletą savaičių. Reguliariai atliekant šią procedūrą, greitai pastebėsite, kad jie atauga pastebimai plonesni bei retesni.

Odos senėjimo atstatymas

Visi norime kaip įmanoma ilgiau džiaugtis lygia ir skaisčia oda. Deja, gamta numačiusi nuolatinį senėjimą. Tačiau žmogus nebūtų žmogus, jei nebūtų sugalvojęs, kaip sulėtinti senatvės įtaką veide. Odos senėjimo atstatymas su HIFU (High-Intensity Focused Ultrasound) aparatu – tai vienas moderniausių, naujausiais mokslo atradimais paremtų grožio ir kosmetologijos procedūrų, skirtų neinvaziniam ir neskausmingam veido odos atjauninimui ir pakėlimui.

Neskausmingos ir neinvazinės procedūros leidžia  pasiekti jaunatviškesnės, stangresnės odos, sumažinti raukšles bei gražinti veido kontūrą.

Veido masažas

Atpalaiduojantis kūno masažas yra kone populiariausia masažo rūšis, kurią renkasi tiek moterys, tiek vyrai. Tačiau nieko nėra geriau už malonumą, atsipalaidavimą, o kartu ir naudą grožiui. Būtent toks yra imperatoriškas kobido masažas. Tai unikalus, senas tradicijas turintis japoniškas veido masažas galinti gražinti jaunystę. Dažnai ir vadinamas jaunystės eliksyru.

Šis ypatingas veido masažas stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenis. Masažuojant koreguojami žemyn nuo senatvės judantys skruostai, pasmakrė, pakeliami visus veido kontūrai – veido ovalas, lūpų kampučiai ar antakiai. Tokiu būdu pavyksta atgauti jaunatvišką gravitacijos nepaliestą veido išvaizdą.

Tai tik kelios moterų mėgstamos procedūros, kurios pakeitė ne vienos moters gyvenimą ir supratimą apie tai kas įmanoma pasiekti norint atrodyti gražiai ir jaunatviškai.

O lepinti save tiesiog privaloma. Kuomet atrodote gražiai, tuomet ir jaučiatės nenugalima karalienė šachmatų lentoje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *