Namų gamybos veido kaukės

Nebeleiskite laiko ir pinigų brangioms spa procedūroms. Išbandykite namų gamybos veido kaukes ir pasijuskite kaip tikrame spa, panaudodamos tai, ką randate virtuvėje.

Bananų kaukė

Kam reikalingas botoksas, kai turite bananų? Tai tiesa. Galite naudoti bananą gaminant natūralią, naminę veido kaukę, kuri drėkina jūsų odą ir paverčia ją elastinga ir minkšta. Sutrinkite vidutinio dydžio prinokusius bananus į vientisą masę, ir tada švelniais judesiais padenkite veidą ir kaklą. Palikite nuo 10 iki 20 minučių, tada nuplaukite šaltu vandeniu. Kitos populiarios kaukės receptas: 1/4 puodelio paprasto jogurto, 2 šaukštai medaus (natūrali spuogų gydymo priemonė) ir vienas vidutinio dydžio bananas.

Acto kaukė

Acto valomasis poveikis vis dar veiksmingas. Nuplaukite veidą, sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą obuolių acto su 2 puodeliais vandens, kad galėtumėte nuvalyti odą. Taip pat galite sukurti naminę veido kaukę maišant 1/4 puodelio acto su 1/4 puodelio vandens. Švelniai sudrėkinkite veidą ir leiskite jam natūraliai išdžiūti.

Pieno kaukė

Štai dar vienas būdas kaip suteikti sau malonų veido SPA namuose, naudojant kaukes. Pasidarykite naminę veido kaukę maišydami 1/4 puodelio pieno miltelių su nedideliu kiekiu vandens, kad susidarytų pastos tekstūros masė. Kruopščiai padenkite veidą mišiniu, visiškai išdžiovinkite, tada nuplaukite šiltu vandeniu. Jūsų veidas bus šviežias ir atsigavęs.

Avižinių dribsnių kaukės

Sumaišykite 1/2 puodelio karšto vandens ir 1/3 puodelio avižinių dribsnių. Po to, dvi ar tris minutes palaukite, kol avižiniai dribsniai nusės ir įmaišykite 2 šaukštus paprasto jogurto, 2 šaukštus medaus ir vieną nedidelį kiaušinio baltymą. Ant veido užtepkite ploną kaukės sluoksnį ir laikykite apie 10–15 minučių. Tada nuplaukite šiltu vandeniu.

Citrinų kaukė

Pasigaminkite drėkinamąją kaukę, sumaišiusi vienos citrinos sultis su 1/4 puodelio alyvuogių aliejaus.

Majonezo kaukė

Kam švaistyti pinigus brangiems raminamiesiems kremams, jei galite gydyti save raminančia namine veido kauke pagaminta iš majonezo? Švelniai paskleiskite majonezą ant veido ir palikite apie 20 minučių. Tada nuvalykite jį ir nuplaukite šaltu vandeniu. Jūsų veidas jausis švarus ir glotnus.

Jogurto kaukė

Norėdami nuvalyti odą ir sumažinti poras, paskleiskite šiek tiek paprasto jogurto ant veido ir palikite jį apie 20 minučių. Norėdami pasigaminti gaivinančią kaukę, sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį paprasto jogurto su  1/4 apelsinų sulčių, šiek tiek apelsinų tirščių ir 1 arbatiniu šaukšteliu alavijo. Kaukę palikite 5 minutes ir nuplaukite vandeniu.

Garstyčių kaukė

Patepkite veidą švelniu garstyčių padažu, kad atpalaiduotumėte odą. Tačiau pirmiausia išbandykite tai ant mažo odos plotelio, kad įsitikintumėte, jog garstyčios jums nesukelia alerginės reakcijos.

Kiaušinių veido kaukės

Jei turite sausą odą, kurią būtina drėkinti, jums reikės trynio. Riebi oda pasiima kiaušinio baltymą, prie kurio galima pridėti šiek tiek citrinos ar medaus. Normaliai odai naudokite visą kiaušinį. Užtepkite kiaušinį ant veido, atsipalaiduokite ir palaukite 20 minučių, tada nuplaukite. Negalėsite atsistebėti savo šviežia oda.

Braškių ir jogurto kaukė

Sumaišykite keletą prinokusių braškių su 3 šaukštais sumaltų migdolų. Įpilkite 2 šaukštus jogurto ir maišykite, kol mišinys taps pastos tekstūros. Užtepkite ant veido ir nuplaukite, oda taps minkšta bei lygi. Sunaudokite ją per 24 valandas.

Medaus kaukė

Šiai naminei veido kaukei reikės 2/3 puodelio avižų ir 1/2 puodelio karšto vandens, viską šildikite maždaug penkias minutes, kol mišinys išbrinks. Kol laukiate, į plaktuvą įdėkite pusę obuolio, 2 šaukštus jogurto, 2 šaukštus medaus ir vieną kiaušinio baltymą. Išmaišius iki vienalytės masės, įpilkite įkaitintą avižinių dribsnių mišinį. Sumaišykite viską kartu. Užtepkite kaukę ant veido ir palikite 15 minučių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *