Kaip sutrumpinti rytinę grožio rutiną pusiau?

Sunku būtų atrasti žmogų, kuris ryte atsikėlęs iš lovos jaustųsi iš karto pasiruošęs kibti į darbus. Daugeliui mūsų ryte reikia skirti sau bent keletą minučių visiškam išsibudinimui ir pasiruošimui naujai dienai. Pripažinkite, jog kartais mėgstate paspausti snaudimo mygtuką suskambėjus žadintuvui, net jei tai reiškia, jog jūs „spjaunate“ į laiką skirtą pasiruošimui, kurį atidėjote plaukams ir makiažui. Bet ar tikrai reikia visos valandos, kad visą dieną jaustumėtės šviežia ir žvali? Tai netiesa. Siūlome jums keletą patarimų, padėsiančių sutrumpinti rytinę grožio rutiną pusiau ir leidžiančių be jokio kaltės jausmo ryte snustelėti dar keletą papildomų minučių.

Pamirškite rytinį dušą

Plaukų plovimas, džiovinimas ir jų formavimas yra didžiausias laiko švaistymas. Net jei pabusite šiek tiek riebaluotais plaukais, neskubėkite jų plauti. Galite lengvai užmaskuoti esamus trūkumus naudodamos plaukų formavimo putas. Daugelyje tokių produktų yra alkoholio, kuris džiovina ir šiek tiek sugeria išsiskyrusių riebalų perteklių, taip leisdamas jums papildomai praleisti dieną be galvos plovimo. Jei putos jums nėra priimtinos, naudokite sausą šampūną. Laikykite buteliuką maždaug 20 centimetrų atstumu nuo šaknų, pakelkite plaukų sruogą ir lengvai purškite. Tuomet patrinkite padengtas vietas pirštų galiukais, kad įtrintumėte produktą. Belieka iššukuoti plaukus ir jūs pasiruošusi!

Laikykite makiažo priemones vienoje vietoje

Jei jūsų vonios kambario spintelė yra vieta, kur laikote savo makiažo pagrindą bei sausą pudrą, bet jūsų akių šešėliai, akių kontūro pieštukai ir blakstienų tušas yra padėtas kosmetinio stalelio stalčiuje, jums reikės nemažai laiko kol susirinksite visas reikiamas priemones. Tokiu atveju geriausia turėti talpią kosmetinę arba vietą kambaryje kur galite susidėti visus jums reikalingus gaminius – nuo odos priežiūros iki plaukų priežiūros, kad prireikus jų, jums nereikėtų švaistyti laiko ieškojimui. Tai paprasta ir taupo laiką.

Paruoškite savo odą

Jei kruopščiai nuplausite savo veidą prieš miegą – pašalinsite makiažą, oda nepleiskanos, neužkimšite porų ir sumažinsite oksidacinę žalą, atsirandančią dėl nešvarumų ir aplinkos toksinų – dėl to jums nereikės praleisti daug laiko ryte veido valymui.

Susipink plaukus prieš miegą

Kad ryte atrodytumėte puikiai, prieš miegą susiriškite plaukus. Jei norite, kad plaukų apimtis būtų didesnė ir ryte nubustumėte stulbinančiomis garbanomis – susipinkite porą ar keletą kasyčių, prieš tai plaukus sudrėkindamos fiksuojančiomis putomis. Miegant plaukai ne tik nesusivels, bet ir ryte nereikės gaišti laiko prie šukuosenos. Kai pabusite, jums teliks išleisti kasas ir grožėtis nuostabia šukuosena. Norite didelių bangų? Suriškite plaukus kojinėmis. Taip, jums nepasirodė. Šiuo būdu garbanojami plaukai atrodo tikrai stulbinamai, o ir plaukų karštomis žnyplėmis nereikia alinti.

Viena priemonė – daug funkcijų

Kai kurie produktai gali būti naudojami įvairiais būdais taip sutaupant laiką bei pinigus. Pavyzdžiui, galite naudoti tą patį matinį akių šešėlį, kad pravestumėte akių kontūrą su kampiniu šepetėliu ir kaip paprastą akių šešėlį. Kitas puikus daugiafunkciniss produktas yra lūpų dažai, kuriuos galima naudoti ne tik lūpoms, bet ir kaip skaistalus ar net šešėlius.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *