Kaip ugdyti moteriškumą ir tapti žaviai?

Moteriškumas kiekvienos moters neatsiejama dalis

Moteriškumas kiekvienos moters neatsiejama dalis

Moteriškumas ir kaip jį ugdyti bei dar labiau sužavėti vyrą

„Įsivaizduokite moterį lėtai einančią gatve. Ją lydi susižavėję žvilgsniai. Jos akys ir lūpos šypsosi. Ji spinduliuoja seksualumą, kurio neįmanoma nuslėpti. Užburia grožiu ir pasitikėjimu savimi.“ – taip moters idealą aprašo moteriškos saviugdos tinklalapio „Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė.

Tikriausia nei spėlioti nereikia, kad giliai viduje visos moterys kaip tik tokiomis ir trokšta būti! Tačiau, kur dingo mūsų moteriškumas ir kas su juo nutiko? Kodėl moteriai reikia kovoti už vietą pasaulyje, konkuruoti su vyrais, užuot leidus sau būti žavingomis ir mylimomis būtybėmis? žymus santykių specialistas Vytautas Jančiauskas savo knygoje „Mūsų santykių ritualai“ apie tai aiškina, kad tie, kurių tiesiogine to žodžio prasme nelepino likimas, kurie už savo veiksmus buvo priversti anksti prisiimti atsakomybę ir kurie buvo priversti pasirūpinti savimi, natūraliai ugdėsi vyrišką energiją. Ir nesvarbu, ar tai buvo berniukas ar mergaitė, jie tiesiog ėjo į gyvenimą kaip į karą, kur lytis neturi jokios reikšmės ir i natūraliai išlieka tik stipriausi.“ Taigi, jeigu tau gyvenime teko daug sunkių išbandymų ir teko ugdyti labiau vyriškas savybes nei moteriškas, galbūt atėjo laikas padėti tam tašką ir atkurti savo savo moteriškąsias savybes, t.y- kad tavo moteriškumas vėl sužibėtų? R. Banionytė savo knygoje „Šokoladas sielai: kaip tapti moterimi, kuriai neįmanoma atsispirti?“ rašo, jog tik nustojusi elgtis kaip vyras, jos moteriškumas sugrįžo ir ji iš tiesų vėl tapo tikra moterimi- laiminga moterimi.

Taigi, ką daryti, kad tavo moteriškumas atgytų? kokios yra pačios svarbiausios moteriškos savybės padėsiančios jums atrasti save iš naujo? Dauguma santykių specialistų ir psichologų vienašališkai pripažįsta tris pagrindines moteriškų savybių grupes:

  • Gebėjimas tinkamai kurti ryšius ir santykius.

Moteris jau iš savo prigimties pasižymi gebėjimu kurti santykius, kurie yra harmoningi ir taip kurti tvirtus ryšius. Tačiau  čia taip pat reikia išmintingumo ir sumanumo. T.y  neužgožti vyro ir leisti jam pasitarnauti. Moterys dažnai nedrįsta kažko savo vyro paprašyti ir viską daro pačios, tačiau R. Banionytė savo knygoje toliau rašo, jog būtent beprašant ir atsiskleidžia moters prigimtis, o gebėjimas visa tai realizuoti ugdo vyro herojiškumą: „Gaila, kad anksčiau net neįtariau, kaip toks paprastas manevras santykius daro harmoningais! Viskas labai paprasta: moteris paprašo pagalbos, o vyras jaučiasi stipresnis ir jo vyriškumas auga.“ – rašo R. Banionytė ir ragina po viso to neužmiršti nuoširdžiai vyrui už suteiktą pagalbą padėkoti.

  • Seksualumas ir Mokėjimas kurti grožį bei būti gražiai

Šiais laikais tarp moterų vyrauja tendencija, kad norint būti gražiai, tam reikalingi dideli pinigai, tačiau yra kiek kitaip. Net ir neišleidžiant didelės pinigų sumos, galite būti gražios, galite užsisakyti nebrangių drabužių internete, kurie šiais laikais mokant ieškoti yra išties nebrangūs arba apsikeisti jais su draugėmis. Pažvelgę į veidrodį pamatykite patraukliausias  ir seksualiausias  savo kūno vietas: Krutinė liemuo ar kojos… O tada, renkantis drabužius, šiek tiek tas vietas išryškinkite. Nebijokite rinktis jums patinkančias spalvas ir jų derinius, nes moteriškumas iš visų šitų dalykų ir sudeda.

Reikėtų neužmiršti, jog moters grožis slypi ne tik išorėje Jis kyla ir iš vidaus. Tai atsidavimas, rūpestingumas bei meilė sau ir kitiems. Meilė sau moteriai yra labai svarbu, nes ji  atsiskleidžia moteriai atsiveriant kūrybai, kai ji daro tai, kas labiausiai jai patinka. Moteris turi daug pareigų, ir  jos tikrai ne visada malonios, o kartais užgožia net mūsų norus ir troškimus. Kai moteris juos ignoruoja,  ji pradeda vysti tarsi gėlės be vandens. Todėl kiekviena moteris savo kasdienybėje turėtų bent valandą ar daugiau skirti  savo mėgiamai veiklai. Moteris tam tikrus pomėgius atsineša gimdamos ne veltui, kai jie yra atskleidžiami, moteris jaučiasi pakiliai ir smagiai. Todėl kurkite, šokite, užsiimkite rankdarbiais ir jūsų akys labiau suspindės. Netgi galite siekti tokio tikslo, jog ateityje susikurtumėte pajamas iš veiklos kurią mėgstate užsiimti  ir taip atsikratytumėte nemėgiamų pareigų ir darbų darbe.

Ir galiausiai seksualumas. Įsidėmėkite vieną labai svarbų dalyką, kad nevulgariai, saikingai ir dailiai paryškintos jūsų kūno linijos ir spindinčios moters akys gali jūsų vyrą priversti iš naujo pažvelgti į jus. Apie Intymias paslaptis taip pat pasakoja R. Banionytė savo knygoje: „Man reikėjo atsisakyti aktyvumo ir leisti vyrui griežti pagrindiniu smuiku. Kaip dabar atsimenu: tąkart beveik nieko nedariau, tiesiog mėgavausi vyro teikiamu malonumu ir nuoširdžiai rodžiau, kad jis mane veda iš proto. Vyras jautėsi herojumi ir kuždėjo man, kad tai geriausia, kas jam nutikę gyvenime.“ Todėl svarbiausia jog nebijotumėte būti savimi, vietoj to, kad sektume populiarių žurnalų patarimais, kokios turėtume būti lovoje, geriau leistumėte vyrui imtis iniciatyvos ir ugdyti jo herojiškumą bei tuo pačiu pačiai tampant dar moteriškesne.

  • Jausmingumas

Visos moterys daugiau ar mažiau yra jausmingos ir jų  jausmingumas paprastai yra didesnis nei vyrų. Jos visuomet labiau išgyvena, turi  gerokai stipresnę nuojautą. Platesnis  jų jausmų pasaulis moterims padeda bendrauti, įsijausti į kitus žmones, taip pat kurti harmoningus santykius su artimaisiais. Protingai savo emocijas gebanti parodyti moteris, traukia vyrus kaip medus bites. Tačiau jos kartais pamiršta pozityvias emocijas ir per daug pergyvena, skuba, rūpinasi kitais. Vytautas Jančiauskas mokymuose „(Ne)logiškas bendravimas“ sako: Kas būtų, jeigu jūs savo džiaugsmą tiesiog patrigubintumėte? Tarkime gavote iš vyro dovanų ir tyliai sau po nosimi sumurmėjote „Kaip miela“. O dabar pamėginkite parodyti savo dėkingumą tris kartus labiau! Tikriausiai jūsų balso tonas bus žymiai garsesnis,  galbūt jūs stryktelėsite ar ar suplosite rankomis arba tiesiog apsiviję rankomis savo brangiausiojo kaklą, pakštelsite jam į žandą! Kaip manote, kaip tuomet jaustųsi jūsų vyras? Jis tikrai žavėtųsi štai tokiu moters jausmų protrūkiu ir tai jį automatiškai skatintų galvoti, ką dar galėtų padaryti, kad šis moters  emocijų srautas ištrūktų kuo dažniau.“ Mielosios, nestabdykite savo pozityvių emocijų ir džiaukitės visomis kasdieniškomis smulkmenomis ir momentais.

Moteriai puoselėti savo moteriškumą niekada nėra vėlu. Atsiskleiskite kaip pavasario gėlės ir žavėkite savo vyrus spindinčiomis akimis. Ir tikrai nesvarbu kiek jums metų, rūpinkitės savimi visada, nes tik tada galėsite suteikti pilnavertę meilę savo artimiesiems o pačios spinduliuoti moteriškumu ir jaustis tikromis moterimis.

Parengta pagal „Apie santykius kitaip“

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *