Kaip sugarbanoti blakstienas ugnimi

 Kaip sugarbanoti blakstienas ugnimi nenusideginant

Kaip sugarbanoti blakstienas ugnimi nenusideginant

Pasak vienos iš korėjiečių grožio kompanijos Korean beauty emporium Peach įkūrėjų Alicijos Yoon, yra visiškai paprastas būdas, kaip susigarbanoti pačiai savo blakstienas ugnies pagalba.  Tai galima padaryti visiškai saugiai ir paprastai- pasakojo Alicija. Šį metodą Korėjoje moterys naudoja jau daug metų. Norint susigarbanoti blakstienas ugnimi tikrai nereikės deginti jų atvira ugnimi juokavo Alicija. Šiam dalykui korėjiečiai naudoja kažką panašaus į vąšelį skirtą nėrimui ar bet kokį įrankį su metaliniu plonu bent kelių centimetrų ilgio galiuku, kuris yra įkaitinamas ugnimi ir tuomet juo atsargiai braukiama per blakstienas. Taigi, Kaip sugarbanoti blakstienas ugnies pagalba saugiai ir užtikrintai,  demonstruoja viena įžymiausia Korėjos makiažistė E. J. Kim.

1 žingsnis.

E.J tvirtina kad blakstienų garbanojimas ugnimi šiuo metodu yra daromas ne todėl kad tai atrodo kietai, tačiau todėl, kad ši procedūra suteikia daugiau natūralumo ir išliekamasis efektas trunka ilgiau. Pirmiausia pasibandykite pakaitindami paprastą degtuką. deginkite jį 4-5 sekundes iš visų jo pusių, kol jis įgaus rusvą atspalvį.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 1

 

2. žingsnis:

Neskubėkite ir  nedėkite ką tik įkaitintos lazdelės prie blakstienos nes nudeginsite ją. Prieš  tai atvėsinkite ją ant savo rankos švelniais patapšnojant maždaug 15 sekundžių. Darykite kaip parodyta nuotraukoje.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 2

3. Žingsnis

Dabar visa tai pakartokite jau su metaliniu įrankių, kuriuo norėsite atlikti procedūrą.
Kaip buvo minėta, tam neblogai tinka nėrimo vąšelis, virbalas ar kažkas panašaus turintis ilgą, ploną metalinį galiuką.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 3

 

4.Žingsnis

Su šiek tiek atvėsintu įrankiu, darykite zigzaginius judesius žemyn ir aukštyn.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 4

5. Žingsnis.

Braukite šiltą lazdelę lėtai nuo šaknų iki galiukų, ypač per galiukus.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 5

6. Žingsnis

Ypatingai stenkitės paliesti blakstienų kraštus, nes garbanojant blakstienas šiuo metodu, kraštelius pasiekti yra lengviau.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 6

7. Žingsnis

Nutušuokite blakstienas. E.J naudoja CLIO HITCH EYE-KING MASCARA tušą, kuris atrodo labai natūraliai ypač jei naudojate rudą tušą.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 7

Baigta

Dabar jau žinote, kaip sugarbanoti blakstienas pačiu natūraliausiu būdu. Dar kartą norime įspėti, kad elgtumėtės labai  atsargiai kartojant tai namuose.

Blakstienu garbanojimas ugnimi 8

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *