10 Patarimų kaip numesti svorį tinginiams

10 Patarimų kaip numesti svorį tinginiams.

10 Patarimu kaip numesti svorį tinginiams

Ko gero kiekvienas bandęs rimtai mesti svorį, žino kiek tai reikalauja pastangų ir kantrybės. Ypač jei yra kalbama apie sveikatai nežalingą svorio metimą. Pastaruoju metu žmonės darosi vis tingesni ir ieško būdų, kaip iš “oro” numesti svorį. Tačiau stebuklų nebūna. Galbūt ir egzistuoja stebuklingos tabletės, kurias vartojant svoris krenta nekeičiant gyvenimo būdo, tačiau net neabejokite, kad tai turi labai stiprius pašalinius poveikius jūsų sveikatai. Svorio metimas tradiciniu būdu, kai yra išlaikomas balansas tarp jo ir sveikatos yra ilgas ir daug darbo bei pastangų reikalaujantis procesas. Toli gražu nevisi turi tiek valios ir kantrybės. Taigi, kaip rasti viduriuką ? Kaip numesti svorį sveikai ir be didelių pastangų ?  Laimei egzistuoja keletas paprastų ir motyvuojančių patarimų, kaip viso to siekti.

 

1. Būkite realistas.

Tikrai negeriausia išeitis vaikytis kitų žmonių grožio standartų. Kiekvienas organizmas yra unikalus ir tai ko pasiekia vienas, nebūtinai pasieks ir kitas, nors ir darys lygiai tą patį. Apie maisto produktus ir konkrečius fizinius pratimus dabar neišsiplėsime, tačiau nenustokite ieškoti sveikesnių maisto alternatyvų ir juos išmėginti. Organizmas yra prisitaikantis. Jei sveikesnis maistas iš pirmo karto atrodo neskanus bandykite jį pagardinti kitais ingridientais, valgyti skirtingu laiku. Jei vis tiek nepavyksta priprasti, ieškokite kitos alternatyvos. Svarbiausia, nesustokite. Tą patį darykite ir su fiziniu krūviu. Eiti kas diena į sporto salę arba reguliariai daryti mankštos pratimus išties reikalauja daug valios. Ieškokite jums patinkančio fizinio darbo ar fizinių pastangų reikalaujančių pramogų. Klausimas, kaip numesti svorį savaime atrodys paprastesnis.

 

2. Ačiū, bet ne.

Jei esate pasiryžę mesti svorį. Elkitės ryžtingai ir prieš valgydami pamąstykite ar tikrai to norite. Labai dažnai yra užkandžiaujama iš neturėjimo ką veikti arba kai jums tai yra pasiūloma. Prieš paimdami pyrago gabalėlį po pietų, pamąstykite ar aš jo tikrai labai noriu ar valgau tik tam, kad esu įpratęs valgyti tai po pietų arba kad tai tiesiog šiuo metu yra po ranka. jei tvirtai laikotės tikslo, išmokite pasakyti sau tvirtą NE.

 

3. Paverskite svorio metimą žaidimu

Yra daug žaidimų formų padėsiančių užmirši, kad laikotės dietos ir metate svorį, bet tuo tarpu gana efektyviai deginančių jūsų kalorijas. Pavyzdžiui panaudokite pedometro programėlę savo išmaniame telefone. Ji fiksuoja jūsų žingsnius, nueitą atstumą per visa dieną. Tai yra savotiškai įdomus žaidimas skatinantis kas dieną siekti geresnių rezultatų.

Jei esate kompiuterinių žaidimų mėgėjas, išbandykite Nintendo Wii arba Xbox Kinect kompiuterius. Tai yra neįtikėtinas dalykas. Žaisdami žaidimus su šiais įrenginiais, net nepajusite kaip prakaituojate ir deginate kalorijas.

 

4. Grožio miegas

Tai gali atrodyti kaip pats tingiausias būdas prarasti svorį, bet tai nėra joks pokštas. Kai jūs negaunate reikiamo kiekio miego, organizmas patiria stresą ir tuo metu labai efektyviai kaupia riebalus. Taip pat labai svarbu ne pats miego kiekis, bet teisingas paros rėžimas. Eikite miegoti anksčiau, venkite naktinėjimo ir nemiegojimo iki vėlumos. Sveikam organizmui reikia bent 8 valandų miego. Užmigti pasistenkite iki 11 val vakaro.

 

5. Valgykite rečiau ir lėčiau

Valgymas nėra lenktynės. Iš tikrųjų, valgymas per skubiai apsunkina jūsų kūną. Maistas yra nespėjamas suvirškinti pilnai ir tai priveda prie svorio didėjimo. Kai valgote greitai, organizmas nespėja suprasti, kada jūs pavalgysite. Jis lieka apgautas, nes jūs pavalgote greičiau nei jis spėja pasiruošti normaliam virškinimui. Taip pat stenkitės dažnai neužkandžiauti. Tarp valgymo turi praeiti kiek įmanoma daugiau laiko, todėl stenkitės valgyti sočiau, lėčiau ir rečiau.

 

6. Ko daugiau akys mato, tuo daugiau ir nori

Bus labai sunku prisiversti mažiau suvalgyti jei akys matys, kad maisto yra daug. Didelėje lėkštėje maisto tilps visuomet daugiau ir jo bus dedamasi daugiau. Naudokite virtuvėje mažesnes lėkštes, taip sukursite savo akims ir pasąmonei iliuziją, kad suvalgėte visą lėkštę valgio (nors ta lėkštė yra nedidelė) ir sotumo jausmas ateis greičiau.  Tai gali pasirodyti vaikiška, tačiau mūsų pasąmonė ir organizmas yra labai subtilus dalykas ir kartais užtenka net menkiausios smulkmenos, kaip šiuo atveju, kad siekiamas rezultatas išsipildytų.

 

7. Įsigykite augintinį

Gyvūnėlių augintojai gauna žymiai mažiau streso nei vienišiai. To pasekoje ir sveikata būna geresnė.  Geriausiai tinka judresni naminiai gyvūnėliai. Šuo arba katė. Augindami katę,  jūs bet kokiu atveju turėsite su ja žaisti, ją glostyti. Lygiai tą patį privalėsite daryti ir su šunimi. Šunį reikia aktyviai vedžioti lauke. Tai smagus malonumas ir slaptas nejaučiamas kalorijų deginimas.

 

8. Šiek tiek mažiau nei norite.

Pasiryžę griežtai laikytis dietos, žmonės iš pradžių vedami iniciatyvos, tą daro labai griežtai. Yra drastiškai atsisakoma įprastų ir nesveikų maisto produktų, tačiau dažnai,  ilgai netrukus tai baigiasi nesėkme. Atsisakyti maisto kurį jūs mėgstate yra nerealu. Geriausia būtų ne stresuoti savęs. pasilikite prie pačių mėgstamiausių valgių, tačiau tiesiog mažinkite jų kiekį. Kad lengviau būtų tai padaryti, pradėkite jau apsipirkinėdami parduotuvėje. Nepirkite didelio maišo saldainių su mintimi, kad juos valgysite kelias savaites. Geriau nusipirkite du saldainius, kuriuos norėsite suvalgyti tik šiandien.

 

9. Nevenkite namų ruošos.

Viskas, ką jūs dirbate namuose gali būti paverčiama puikiu treniruočiu rėžimu. Tai išgelbės jus nuo priverstinio ėjimo sportuoti. Šlavimas, grėbimas, šluostymas, kasimas, langų valymas, automobilio plovimas, sodininkystė ir daugybe kitų namų ruošos darbų yra puikus kalorijų deginimas ir geros sveikatos palaikymas. Stenkitės būti kuo labiau užimtas ir net nepajusite, kaip sudeginsite daugybe kalorijų visiškai apie tai negalvodami.

 

10. Galvokite!

Svorio metimas tai nėra tik fiziniai pratimai ir dietos laikymasis. Moksliškai įrodyta, kad organizmas labai sėkmingai degina kalorijas, kai protas sunkiai dirba. Jei norite patinginiauti ir pagulėti prie televizoriaus, geriau imkite skaityti knygą arba vietoj užkandžių prie televizoriaus, spręskite kryžiažodį ar kita galvosūkio žaidimą.

 

Išviso net 10 Patarimų, kaip numesti svorį tinginiams. Ką manote ? kiek tai efektinga ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *