Geriausias gėrimas svorio mažinimui

Geriausias gėrimas svorio mažinimui

Geriausias gėrimas svorio mažinimuiNenusiminkite! Naujas tyrimas Amerikos žurnale “Taisyklingos mitybos” rašo kad arbatos gerėjai sportuoja ir turi plonesnius liemenis.

Keli metanalyzės tyrimai rodo, kad katečinai ir  kofeinas, kurie natūraliai yra žaliojoje, baltojoje ir oolongų arbatoje, pasak olandų tyrėjų turi tokį efektą, kad žmonės nuo jų turi daugiau energijos ir dėl to sudegina daugiau kalorijų treniruočių metu ir šiaip būnant. Šie ingredientai taipogi padidina riebalų oksidacijos greitį (tada riebalai yra skaidomi) kūne.

Pasak Jeffrio Blumbergo, turinčio daktaro laipsnį, profesoriaus Friedmano mitybos mokykloje ir direktoriaus Žmonių Mitybos centre Tufto universitete, arbata yra labai sveika jūsų žarnynui. Moksliniai tyrimai nuolatos įrodo kaip tam tikri maisto produktai gali pakenkti arba padėti gerosioms arba blogosioms žarnyno bakterijoms, ir arbata yra vienas iš produktų padedantis klestėti gerosioms žarnyno bakterijoms. Pasekoje to pagerėja  medžiagų apykaita ir kitų vidinių procesų darbas. Dėl šių veiksnių antsvorio tikimybė ženkliai sumažėja, tad vieningai pritarta, jog arbata geriausias gėrimas svorio mažinimui.

Vis dar nenorite pradėti gerti arbatos? Geriant kelis puodelius arbatos kasdien moksliškai įrodyta, kad : pagerėja nuotaika, dėmesingumas, ir sumažėja rizika susirgti kai kuriomis ligomis,  pavyzdžiui vėžiu, aukštu kraujo spaudimu, cukralige ar osteporoze. Ir nėra svarbu kokią būtent arbatą jūs geriate. „ Įvairumas yra labai svarbu“ pasak Dr. Blumbergo „ Tai savotiškas nuotykis atrasti arbatą, kuri patinka būtent jums.“

Žinoma, labai svarbu pastebėti, kad rezultatai yra daug prastesni jei arbatos gėrimo nekombinuojate su sveika mityba ir fiziniais pratimais, ypatingai jei bandote numesti svorio. Galvokite, kad arbatos gėrimas tai savotiškas būdas pagerinti jūsų mityba ir bendrą sveikatą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *