Celiulito gydymas su kava

Celiulito gydymas su kava

Celiulito gydymas su kavaNiekas nėra tobulas- guodžiasi kai kurios moterys nesėkmingai kovojančios su celiulitu. Tačiau niekada nereikėtu nuleisti rankų ir pasiduoti neišbandžius visko. O iš bandyti dar tikrai yra ką. Nenusivilkite, jeigu jums iki šiol nepavyko sumažinti savo celiulitą.

Šį kartą viskas gali būti kitaip. Jūs pagaliau galite laimėti šį mūšį. Susipažinkite su efektyviu būdu kovai su celiulitu – kavos pupelių kūno drėkikliu.

Kava rytais gali pažadinti ne tik jūsų protą. Ji gali “pažadinti“ ir jūsų odą. Siūlome išbandyti paprastą ir daug gerų atsiliepimų sulaukusį metodą, kaip atsikratyti celiulito. Naudosime kavos ir kokosų aliejaus kombinaciją. Celiulito gydymas šiuo metodu yra vienas efektyviausių ir svarbiausia vienas pigiausių. Metodo esmė paprasta. Kava naikina negyvas odos ląsteles, o kokosų aliejus drėkina ir suminkština jūsų odą. Pasekoje to Celiulitas mažėja.

Ko reikės šiam receptui?

1 puodelis kavos tirščių;

½ puodelio baltojo arba rudojo cukraus;

1 puodelis kokosų aliejaus.

Kaip vartoti:

Iš pradžių sumaišykite kelis samtelius kavos tirščių su kokosų aliejumi ir cukrumi. Paskui nueikite į vonią ar dušą, susidrėkinkite odą ir ją ištepkite šia mase. Palaikę keletą minučių švariai nuplaukite odą. Tai darykite reguliariai, bent jau kartą per dieną, tačiau norint greitesnių rezultatų, galite daryti ir kelis kartus per dieną. Pasak išbandžiusiųjų atsiliepimu pirmieji pastebimi rezultatai išryškėja jau po kelių dienų. Viskas priklauso nuo to kaip tai darysite.

Kaip jums toks Celiulito gydymas ? Laukiame Atsiliepimų iš jūsų ar šis metodas ištikrųjų toks veiksmingas, kaip yra skelbiama.

http://www.baltijosbrasta.lt/lt/duso_kabinos/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *