Ar vynas turi įtakos sustorėjimui?

Ar vynas turi įtakos sustorėjimui

Ar vynas turi įtakos sustorėjimui?

Vynas yra vienas mėgiamiausių moterų gėrimų, tiesa ?  Daugelis moterų gurkšnoja jį ne mažiau nei vyrai gurkšnoja alų, tačiau priešingai nei vyrus savęs dėl to niekada nesmerkia. O gal be reikalo? Iš pažiūros vynas atrodo tikrai nekaltas gėrimas. Skanus ir silpnas, šiek tiek salstelėjęs, nesmirdantis kaip alus, neapgirtinantis kaip degtinė ir puikiai tinkantis tiek prie pietų, tiek prie vakarienės, tiek besišnekučiuojant moteriškoje kompanijoje. Iš tikro vynas nėra jau toks nekaltas gėrimas. Nesaikingas jo vartojimas turi tam tikrus šalutinius poveikius.

Kartais stiklinė vyno yra tikrai naudinga. Tai gerina širdies ir kraujagyslių veiklą. Bet dvi ar trys ar daugiau stiklinių per dieną gali turėti neigiamą poveikį jūsų sveikatai ir svoriui.  Visgi tai yra alkoholis.

Stiklinė vyno ar  bokalas alaus turi apie 110 kalorijų. Jei per dieną išgersite du ar tris tokius kiekius šių alkoholinių gėrimų,  po savaitės jūs gausite vien  iš jų  2000 papildomų kalorijų. Beje, papildomos kalorijos nėra blogiausia. Šiuo atveju turėtumėte būti itin apdairūs vartodami alkoholinius gėrimus, nes jie turi įtakos jūsų hormonams. Tokiu atveju už riebalų kaupimą atsakingas hormonas taps priklausomas nuo alkoholio. Didelis kiekis alkoholio naikina raumenis ir mažina insulino jautrumą. Taip pat mažina lygmenis hormono, kuris yra atsakingas už kūno medžiagų apykaitą. Šitie hormonai yra labai svarbūs. Vėliau, net ir mažos alkoholio dozės sukelia estrogeno lygmenų padidėjimą. Tai gali sukelti krūties vėžio išsivystymą. Atminkite, kad pastovus alkoholio vartojimas turi didelę  įtaką svorio didėjimui ir blogai sveikatos būklei.

Langai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *