Paprastas būdas marginti kiaušinius panaudojant dekupažo techniką

Dekupuoti Velykų margučiaiKunkuliuojantys puodai su vandeniu ir dažais, po visą virtuvę išsibarstę svogūnų lukštai, įvairios žolės ar kiti dalykėliai naudojami kiaušinių dažymui. O kur dar kiaušinių dažais permirkę pirštai ir jais ištepliotas stalas, indai, viryklė ar grindys… Jeigu šeimyna gausi ir artėjant Velykoms, reikia paruošti nevieną dešimtį margučių Velykiniam stalui spaudžiant laikui ir besinaudojant senuoju margučių marginimo būdu, kiaušinių dažymo procesas kartais gali pavirsti tikru chaosu. Laimei yra gerokai paprastesnis kiaušinių dažymo būdas, kuris yra netik pigesnis, nes jam nereikės pirkti dažų kiaušiniams, bet ir švaresnis, paprastesnis ir svarbiausia duodantis žymiai geresni rezultatą, nes šiuo būdu numarginti kiaušiniai atrodo išties įspūdingai ir garantuotai privers aiktelėti iš nuostabos, visus kurie dar nėra matę tokiu būdu nudažytų kiaušinių.

Kiaušinių dažymas panaudojant dekupažo techniką:

Išgirdus žodį dekupažas, kai kurie iškart nusiteikia, jog tai yra didelis ir sudėtingas darbas, tačiau tik ne kiaušiniams dažyti. Norint marginti Velykinius margučius šiuo būdu jums reikės:

  • Mažo teptuko ( panašaus į tokį, su kuriuo yra piešiama guašu )
  • Žalio kiaušinio baltymo ( jį naudosime vietoje klijų )
  • Popierinių stalo servetėlių ( kuo spalvingesnių, nes nuo jų priklausys margučio išvaizda )

Margučių dekupavimui reikės1. Prieš pradedant marginti kiaušinius, pirmiausia juos kietai išvirkite ir atvėsinkite.

2. Tuomet pasiruoškite klijus. į atskirą indelį supilkite žalius kiaušinio baltymus be trynių.

3. Pasiruoškite sevetėlęs- atskirkite jų viršutinį sluoksnį, kuris yra spalvotas ar padengtas piešiniais, nes reikės tik jo ir suplėšykite nedideliais gabalėliais, kuriuos reikės klijuoti ant kiaušinio.

Atskiriame viršutinį servetėlės sluoksnį4. Uždėkite servetėlės skiautelę ant kiaušinio ir pamirkę teptuką į baltymus tepkite baltymus nuo skiautelės vidurio iki kraštų. Baltymai netrukus persisunks per servetėlę ir šį gražiai prisiklijuos prie kiaušinio lukšto. Dabar viskas priklausys tik nuo jūsų turimų servetėlių grožio. Apklijavę kiaušinius, palaikykite juos sausai, kad jie apdžiūtų.

Štai ir viskas ! ar dar gali būti paprasčiau ? o rezultatai yra išties kerintys ir atimantys žadą:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *