Velykų dekoracijų kūrimas turint mažą biudžetą

Velyku stalo-dekoravimas-pavasaris12Norint įspūdingai papuošti namus, tikrai nereikia daug pinigų. Turint valandėlę atliekamo laiko, iš to kas yra namuose galima sukurti tikrų tikriausius grožius. Šiandien pasidalinsime keliomis tokiomis idėjomis.

Išnaudokite kiaušinių lukštus

Kiaušinių lukštai išties neįvertinta priemonė, kurią galima panaudoti namų dekorui Velykų šventei. Ruošiant maistą su kiaušiniais, reikia  atsargiai nuskelti smailgalį ir iškratyti kiaušinio turinį. Tuo tarpu lukštą reiktų išplauti bei išdžiovinti. Vėliau lukštą galima nudažyti ir į jį pamerkti gėlytes, jame užauginti Velykinę žolytę ar sukurti kokią kitą Velykinę kompoziciją. Labai patogu tokią kompoziciją sudėti į kiaušinių dėklą. Toks grožis gali papuošti Velykų stalą ir visus namus. Tuo labiau, kad kiaušinių lukštas paprastai keliauja į šiukšlių dėžę.

Tuščiaviduriai margučiai

Kuo daugiau margučių puošia namus, tuo viskas atrodo gražiau. Pilnos vazos prikrautos margučių, papuoštas Velykų medis, įdomiai numarginti kiaušiniai, kuriuos galima dovanoti draugams. Išvirtų kiaušinių tiek daug neprimarginsite(neekonomiška ir nelogiška), tad reikia prisirinkti tuščiavidurių kiaušinių. Turint daugiau laiko, galima žengti dar vieną žingsnį ir išpūsti kiaušinius (reikia nuplauti kiaušinį, pradurti skylutes abiejose pusėse ir į vieną skylutę pūsti, kol iš kiaušinio išbėga visas turinys). Surinkus bent kelis tokius tuščiavidurius kiaušinius, juos nudažius ir sudėjus į stiklinę vazą, galima sukurti ypatingą Velykų stalo akcentą. Taip pat galima tokius išpūstus kiaušinius pakabinti ant Velykų medžio.

Pavasario spalvos

Velykos – smagi pavasario šventė, tad norisi šviesių spalvų, žalumos. Tą labai lengva pasiekti pasitelkus Velykinę žolytę. Ją galima užsiauginti vazonėlyje arba net jau aptartame kiaušinio lukšte. Žinoma, Velykų žolei užaugti iš sėklų reikia kiek daugiau nei savaitės, tad jei nespėjote – jos galima įsigyti parduotuvėse. Puiki idėja įsigyti vazonėlį su žydinčiais narcizais. Jie atrodo itin gaiviai ir subtiliai papuošia namus.

Net jei už lango ir neatrodo pavasariškai šviesu, pavasarį namuose galima sukurti pasitelkus spalvas. Prie jau paminėtų narcizų priderinus geltonų ir žalių atspalvių stalo indus, servetėles ir staltiesę, namai tiesiog švies pavasariška gaiva.

Daugiau praktiškų idėjų Velykoms gyvenimo būdo portale Neblondine.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *