Kaip išrinkti tinkančią dovaną vyrams ?

 

Dovanos vyramsKadangi didžiųjų metų švenčių laikotarpis nenumaldomai artėja, jau būtų pats laikas pradėti sukti galvą ką padovanoti savo vyrams. Daugelis yra susidarę klaidingą nuomonę, kad dovanas sunku išrinkti tik moterims, kadangi jos dažniau yra išrankios, tačiau laikai keičiasi, o kartu su jais keičiasi ir mūsų mylimi vyrai. Lyginant su prieš kelioliką metų buvusiu laikmečiu, mūsų vyrų požiūris ir poreikis gerokai pasikeitė, todėl, galime daryti prielaidą, jog šiais laikais išrinkti tinkančią dovaną vyrui yra nei kiek nelengviau nei moteriai ir tai yra tikras iššūkis.

Šiame straipsnyje bandysime pasidalinti su jumis savo patarimais, kurie tikimės padės apsispręsti ir Kalėdų rytą jūsų vyras džiaugsis iš visos širdies, o ne stengsis išspausti dirbtinę padėkos šypseną apsimesdamas, jog yra patenkintas. Kiekvienas žmogus yra individualus, todėl niekas už jus negali išrinkti geresnės dovanos jūsų vyrui nei jūs pati- ta kuri jį pažįstate geriausiai, todėl, mes nepateiksime šimto variantų, ką padovanoti vyrams, tačiau tikimės nukreipsime jus tinkama linkme ir padėsime jums lengviau sugalvoti, ko reikia jūsų vyrui.

Prieš galvojant ką padovanoti savo vyrui, reikia apsispręsti, kuriai žmonių grupei jūsų vyras priklauso:

Materealistai – vyrų rūšis, kuri labiau vertina apčiuopiamas ir brangias dovanas kuriomis galėtų pasigirti prieš kitus. Tokie vyrai dažniau pasižymi savimeile, jiems nepatinka, tiksliau dažniau tiesiog neparodo jog nepatinka sentimentalūs žodžiai iš moterų, nes jiems tai atrodo nevyriška. Tokie vyrai yra mėgstantis pasigirti prieš kitus turimais pasiekimais ar kitais dalykais. Tad jeigu jūsų vyras priklauso šiai grupei, rinkitės tik moaterealines ir apčiuopiamas dovanas. Pažvelkite į daiktus, kuriuos jūsų vyras jau turi ir kurie yra pakankamai nusidėvėję. Padovanokite jam tą patį, tik naują ir žinoma svarbiausia šiek tiek geresnį, naujesnį daiktą nei esamas. Jūsų vyras bus laimingas !

Sentimentalistai – Vyrų rūšis, kurie vertina prasmingas dovanas, sukeliančias prisiminimus ir asociacijas su jiems brangiais ir prasmingais dalykais. Šiai vyrų rūšiai priklauso jausmingi ir jautrūs vyrai, kurie nuoširdžiai nudžiunga radę ne tik paruoštą skanią vakarienę ar šaldytuvą pripildytą alaus, bet ir girdėdami iš jūsų meilius žodžius. Tokiems vyrams, patinka dovanos žodžio pavidale- pvz eilėraščiai, sveikinimai ir gražus žodis iš mylimos moters. Taip pat ir rankų darbo dalykėliai ( statulėlės, pakabukai, suvenyrai ). Jie tai vertina labiau nei materealinę dovaną nupirktą iš parduotuvės. Todėl prieš renkant dovanas tokiems vyrams, pirmiausia pabandykite sugalvoti ne materialinius dalykus, kuriuos jūsų vyras labai vertina, dalykus, kuriais jis domisi ir išrinkti jiems originalią dovanėlę besiasocijuojančia su tais dalykais. Pvz jei jūsų vyras turi kažkokį labai mėgiamą savo herojų sporto, kino pasaulyje, padovanokite jam marškinėlius, puodelį, šaliką ar kitus daiktus su atitinkama atributika ir inicialais, kurių neužgožia pati daikto vertė. Stenkitė vyrą nustebinti savo originalumu, o ne dovanos verte. Pasižvalgykite tokių dalykėlių tokios setainėse kaip  breto.lt  ir graziosgeles.lt. Turėtumėte rasti tai kas patiks sentimentaliam vyrui

Praktiški vyrai – Vyrų rūšis, kuri vertina praktiškas dovanas, kurias gali panaudoti jau tą pačią ar sekančią dieną kasdieniams savo poreikiams. Tai gali būti apčiuopiamų dovanų spektras nuo reikiamų įrankių dėžės, iki barzdaskutės, naujų batų ar bet ko, ką vyras ruošiasi netrukus įsigyti ir jūs jam labai palengvinsite dalią, kai jam to nebereikės daryti. Atkreipkite dėmesį į dalykus, kurie pas vyra yra visiškai susidėvėję ir kurių jis tiesiog neprisiruošia atsinaujinti dėl laiko ar pinigų stokos. Taip pat atkreipkite dėmesį į dalykus, kurie pas vyrą baiginėjasi ir akivaizdžiai matosi, kad netrukus jis turės papildyti jų atsargas. Tai gali būti nuo besibaiginėjančių kūno priežiūros priemonių, jo mėgstamų saldainių ar prezervatyvų. Beje pastarasis variantas jūsų vyrui tikrai patiks, kadangi tai yra netik praktiška bet ir emocinė dovana. Taip, labai aiškiai parodysite, kad jūsų vyras yra vis dar jums geidžiamas ir šventinis laikotarpis duos dopingo, jūsų tarpusavio santykiams. Viena iš vietelių internete, kur galite pasižvalgyti štai tokių praktiškai intymių dalykėlių yra Atsargus.

Taigi, kaip matote yra trys pagrindiniai vyrų tipai, iš kurių galima lengviau suprasti, kokia dovanų rūšis jūsų vyrą padarys laimingiausią. Viskas priklauso tik nuo to ar tikrai gerai pažįstate vyrą, kuriam ruošiatės pirkti dovaną ir ar teisingai pasirinksite jo tipą. Jei taip yra, tuomet su vyro nustebinimu per šventes jums nekils problemų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *