10 dovanų idėjų krikštynoms

10 dovanų idėjų krikštynomsKrikštynos – viena svarbiausių vaikystės laikotarpio švenčių. Tai svarbus įvykis ne tik mažylio gyvenime, tai džiugi šventė vaikučio tėvams, seneliams, artimiesiems. Tačiau, kaip ir daugelį švenčių, krikštynas lydi malonūs rūpestėliai – ką tokio įsimenančio padovanoti mažajam krikščioniui? Dažniausiai krikštijami 2 metukų dar nesulaukę vaikai, todėl šios dovanų idėjos krikštynoms pravers daugeliui.

  1. Funkcionalūs žaislai ar konstruktoriai. Dovanokite funkcionalius, tačiau ne minkštus pliušinius žaislus, kuriais daugelis vaikų nesidomi.
  2. Vaikiška technika. Puiki dovana vaikui – supamas arkliukas, paspiriama mašinėlė, triratukas, sūpynės ir kt.
  3. Drabužėliai. Gana praktiškos dovanos krikštynoms – drabužėliai, tačiau vaikai greitai auga, todėl labai atidžiai reikėtų rinkti drabužėlių dydį ir pirkti tokius drabužėlius, kurie tiks dėvėti bet kokiu sezonu.
  4. Pasakų knyga – puiki dovana, turinti išliekamąją vertę. Jau vos metukų sulaukę mažyliai mielai klausosi jiems skaitomų pasakų ir susidomėję tyrinėja paveikslėlius.
  5. Kokybiški vaikiški indai. Tokios dovanos krikštynoms – klasikinės, neišeinančios iš mados. Tiesa, jei norite ilgaamžiškesnės dovanos, ieškokite nedūžtančių indų.
  6. Stalo įrankiai. Vaikučiui krikštatėviai dažnai dovanoja sidabrinius graviruotus šaukštelius. Dovanai kaip priedas tiks net ir graviruoti mediniai šaukštai.
  7. Pledai/antklodėlės/patalynė. Ne vieni tėveliai apsidžiaugs, jei jų atžala dovanų gaus kokybiškus, pavyzdžiui, iš ėriuko ar kupranugario vilnos, kokybiškos šukuotinės medvilnės pagamintus apklotėlius, pledus, geros kokybės patalynės užvalkalų.
  8. Sauskelnių „tortas“. Ieškote originalios idėjos krikštynoms? Jei norite būti ir praktiški, dovanokite iš sauskelnių padarytą didžiulį „tortą“. Tiesa, reikėtų pasidomėti, kokios sauskelnės kūdikiui tinka.
  9. Albumas nuotraukoms. Vaikai labai greitai auga… Nuotraukos – bene vienintelis atsiminimas iš vaikystės. Todėl padovanoję nuotraukų albumą būsite tikri, kad gražiausi kūdikystės ir vaikystės prisiminimai bus įamžinti ilgam.
  10. Dėžutė malonioms smulkmenoms, į kurią supakuoti pinigai ar dovanų čekis. Kaip ten bebūtų, daugelis tėvelių vis tiek labiausiai džiaugiasi gavę pinigėlių ir už juos galėdami vaikučiui nupirkti tai, ko jam iš tikrųjų reikia. O kad dovana netaptų banali, ją reikėtų originaliai supakuoti. Tam labai tiks medinės ar metalinės dėžutės su graviruotu užrašu – vaiko vardu, krikštynų data, žmonių, kurie įteikė dovaną, vardais ir pan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *