Suvaldyk menesines su eteriniais aliejais

Niekas nepasiginčys, kad eteriniai aliejai daro stebuklus odai ir jūsų grožiui, tačiau čia jų galimybių ribos tikrai neužsibaigia. Pasirodo, kad tam tikri eteriniai aliejai ir jų kombinacijos gali padėti netgi  ir per mėnesines.  Eterinių aliejų kompresai ir masažai ne tik ,kad slopina mėnesinių sukeliamą skausmą, bet net gi mažina kraujavimą bei padeda sureguliuoti išsiderinusį ciklą. Kokius Eterinius aliejus pasirinkti bei kaip juos naudoti menstruacijų metu, sužinosite skaitydami šį straipsnį toliau.

Menesines ir eteriniai aliejai

Mėnesinių sukeliamo skausmo sumažinimas. Mėnesinių sukeliamą pilvo skausmą malšina antispazminiu poveikiu pasižymintys eteriniai aliejai. Pagrindiniai būtų šie: Mairūnų, ramunėlių. levandų, jasminų, ciberžolės, bazilikų, mirų, rozmarinų, pankolių, vaistinių šalavijų bei balzaminių kenių eteriniai aliejai. Masažuokite su šiais eteriniais aliejais nugaros apačią bei pilvo sritį arba naudokite šiltame vandenyje išmaišytų, paminėtų eterinių aliejų kompresus ir skausmas nuslobs.  Pastaba. Kai kurie eteriniai aliejai mažinantys skausmą gali pagausinti mėnesines. Pavyzdžiui: bazilikų, mirų, rozmarinų, pankolių ir vaistinių šalavijų eteriniai aliejai. Juos patartina naudoti kai mėnesines užtruko arba kai jų yra laukiama. Patartina šiuos eterinius aliejus naudoti mėnesinių pradžioje. Jei skausmas nenyksta, taip pat pabandykite pasidaryti dirvinio asiūklio arbatos, kuri taip pat turėtų numalšinti skausmą.

Kraujavimo slopinimas. Šiam simptomui geriausiai pasitarnaus Pelargonijų, kiparisų bei rožių eteriniai aliejai.  Šie eteriniai aliejai aplamai yra tikri stebukladariai moters organizmui menstruacijų metu. Jie padeda atsistatyti ciklo periodiškumui bei normalizuoja kraujavimą ir stiprina gimdą. Stiprų kraujavimą, taip gali padėti sumažinti ir tam tikros žolelių arbatos. Pavyzdžiui: trikertės žvaginės žolelių užpilas.

Mėnesinių ciklo sutrikimai. Jeigu kenčiate nuo sutrikusio, nestabilaus mėnesinių ciklo, tuomet šiam  simptomui gelbsti juodųjų eglių ir pušų eteriniai aliejai, o dar geriau jų mišinys. Itin sunkiais atvejais, galima taikyti ilgesnę terapiją ir nuo 4 iki 14 ciklo dienos kasdien pilvą masažuokite kvapiųjų šalavijų eteriniu aliejumi, o nuo 15 iki 28 ciklo dienos naudokite bergamočių, pušų ir kadagių eterinius aliejus arba jų mišinius.  Tai turėtų pagelbėti ir palaipsniui sureguliuoti išsiderinusį mėnesinių ciklą.

Iš tikrųjų daugybė eterinių aliejų ir užpilų gali palengvinti mėnesines. Kiekvienas organizmas yra savitas ir ne visada vienodai toleruoja tas pačias medžiagas, todėl bandykite įvairias kombinacijas, tik žinoma nepersistenkite. Kuo stipresnio ir įvairesnio koncentrato eterinio aliejaus mišinys nėra pats tinkamiausias sprendimas.

medinės vidaus dailylentės

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *