4 patarimai, kaip numesti svorio, jei neturi laiko sportui

4 patarimai, kaip numesti svorio, jei neturi laiko sportuiNuolat skubi, užsiėmusi darbais, laisvalaikiu tesinori išsimiegoti, todėl mintis apie sportą ir dietą vis nustumi „sekančiam pirmadieniui“. Ar tai reiškia, jog veikli, nuolat darbais užsivertusi mergina negali rasti būdų atsikratyti keliais papildomais kilogramais iki vasaros? Tikrai ne! Yra net keli būdai. Šiame straipsnyje pasidalinsime 4 praktiškais patarimais, kurie padės atsikratyti papildomo svorio net jei nesilankai sporto klube.

Išalkus išgerk vandens

Ar žinai, kad žmogus dažnai maišo troškulį su alkiu? Todėl vos tik pajunti alkį, pirmiausia išgerk puse stiklinės vandens ir palauk apie 20 minučių. Daugeliu atveju alkis praeis, nes iš tikrųjų organizmui reikėjo vandens. Taip sumažinsi bereikalingų užkandžiavimų ir suvartojamų kalorijų skaičių. Apskritai, reikėtų dienos metu vis po kelis gurkšnius išgerti gryno vandens ar nesaldintos arbatos. Kuomet organizmui pakanka skysčių, nėra nuovargio, atsiranda daugiau energijos, pagerėja savijauta.

Valgyk po mažiau, bet dažniau

Blogiausia ką gali sugalvoti padaryti, tai atsisakyti vieno iš dienos valgymo. Jei nori numesti svorio (arba nepriaugti papildomo), negali leisti organizmui būti alkanam. Paskirstyk dienos maistą į 5-6 dalis, jokiais būdais neatsisakyk pusryčių, o paskutinį kart valgyk ne vėliau kaip 3 valandas prieš miegą.

Kur įmanoma daugiau judėk

Net kelios papildomos minutės judant jau yra geras pasiekimas nuolat užimtam žmogui. Rinkis ne liftą, o laiptus. Jei važiuoji autobusu, išlipk viena stotele anksčiau nei tau reikia ir paėjėk. Jei važiuoji automobiliu, jį pastatyk aikštelėje toliausiai nuo savo tikslo, paeik keliais žingsniais daugiau. Darbe kas valandą pakilk ir nueik prisipilti stiklinę vandens, pasirąžyk, neleisk kūnui sustingti vienoje pozoje.

Mažink suvartojamo cukraus kiekį

Jei į kavos ar arbatos puodelį esi įpratusi dėtis po 2 šaukštelius cukraus, tuomet laikas imtis mažinimo strategijos. Jokiais būdais neatsisakyk cukraus iškarto. Taip arbata ar kava taps neskani ir gėrimas taps kančia. Mažinti cukraus kiekį reikia pamažu. Pvz., savaitę gerti su pusantro šaukštelio, tuomet dvi savaites su šaukšteliu, o tuomet į gėrimą dėtis puse šaukštelio cukraus. Jei kavą ar arbatą geri su tortu ar pyragu, tuomet gėrimo nesaldink išvis.

Šie patarimai, tai tik pati pradžia norint atsikratyti kelių papildomų kilogramų ar sureguliuoti mitybą. Daugiau informacijos apie sveiką gyvenimo būdą, lieknėjimo gudrybes ir dietas, rasi portale www.Los.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *