Saugūs santykiai – garantuotas malonumas

Gyvename laikais, kai apie moters vertę sprendžiama ne remiantis jos meilužių sąrašo ilgiu ar pirmosios nakties paklodės analize (kad ir kaip tai baisia beskambėtų). Kiekviena sąmoninga, pilnametystės sulaukusi dailiosios lyties atstovė turi visišką pasirinkimo laisvę, kada ir su kuo peržengti platoniškos draugystės ribą. Net jei viduje ir jauti, jog tai nėra tas žmogus, su kuriuo būtum  pasiryžusi žengti amžinos meilės keliu, atsiriboti nuo užplūstančios aistros nebūtina. Juk seksas – vienas iš malonumų, galinčių nuspalvinti pasaulį kitomis spalvomis. Aišku, galvotrūkčiais pulti į meilės nuotykius nederėtų: būtina atsiminti, jog geras seksas yras saugus seksas.

Sekso įtaka žmogaus sveikatai

Seksas gali atnešti ne tik fizinį malonumą, patiriamą pasiekus taip išsvajotą „Didįjį O“, bet ir sustiprinti dviejų žmonių tarpusavio santykius. Negana to, mokslininkai, remdamiesi įvairių atliktų tyrimų rezultatais, konstatuoja, jog seksas turi įvairiapusį teigiamą poveikį mūsų sveikatai ir savijautai. Keletas faktų, galbūt paskatinsiančių jus mylėtis daugiau ir dažniau:

  • Skausmo malšinimas;
  • Imuniteto stiprinimas;
  • Širdies bei kraujagyslių sistemos veiklos gerinimas;
  • Streso mažinimas;
  • Su miegu susijusių problemų šalinimas;
  • Kalorijų deginimas ir kūno formų dailinimas;
  • Gyvenimo trukmės ilginimas;
  • Reikiamo testosterono ir estrogeno kiekio kraujyje palaikymas;
  • Vyriškosios sveikatos palaikymas ir gerinimas.

Tiesa, minėti privalumai pasireikš tik tada kai lytinis gyvenimas bus saugus. Priešingu atveju uždrausto vaisiaus skanavimas gali gerokai apkarsti ir palikti savo pėdsakus visam gyvenimui…

Saugių santykių reikšmė

Saugus seksas – tai tam tikrų apsaugos priemonių naudojimas siekiant išvengti lytiniu kelių plintančių ligų bei nepageidaujamo nėštumo. Tikriausiai net nereikia vardinti, kaip gyvenimą apkartinti (ar net šį visiškai nutraukti) gali vadinamosios „meilės“ ligos, o ir neplanuoto mažylio atėjimas neretai tampa tiek psichologine, tiek finansine problema.

Jei viską taip puikiai žinome, kyla natūralus klausimas, kodėl žmonės, aistros apakinti, eina „va bank“, tikėdamiesi, jog jiems tai jau tikrai pasiseks. Juolab jog kontraceptinių priemonių pasirinkimas ir prieinamumas didelis, o šių naudojimas, išsirinkus tinkamą variantą, malonumo ne tik nesumažina, bet, priešingai, suteikia papildomų pojūčių. Galima įsigyti prezervatyvų, papildomai suteptų vėsiančiu ar kaitinančiu geliu, o gal išsiskiriančių nelygiu paviršiumi: ne tik galėsite būti ramūs dėl lytinio akto saugumo, bet ir paįvairinsime meilės žaidimu naujais potyriais. Jei, pirkdami apsisaugojimo priemones, kiekvieną kartą esate priversti patirti nepatogumo jausmą, išsigelbėjimu gali tapti prezervatyvai internetu, kurių įsigysite neišėję iš namų, negana to, ir gerokai sutaupysite.

Patikimų apsisaugojimo priemonių naudojimas vaidina svarbų vaidmenį bandant patirti maksimalų malonumą. Tik tada, kai negalvosite apie galimas pasekmes, galėsite „atsijungti“ ir susikoncentruoti į savo bei partnerio kūno pojūčius. O tai ir yra kokybiško sekso pagrindas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *