Moterų elgesys, kuris vyrams labai nepatinka

Mes moterys, amžinai būname nepatenkintos savo vyru elgesiu.  Vis atrandame kažką, prie ko galėtume prikibti ir papriekaištauti vyrams, nors kartais jau po visko suvokiame, kad net nebuvo rimtos priežasties taip elgtis. Tačiau, nors vyrai dažniau yra santūresni, uždaresni ir priekaištauja mums mažiau nei mes jiems, dar nereiškia, kad jie nenorėtų to daryti ir širdyje neturi priekaištų mums. Atlikus anonimiškus tyrimus  tapo aišku, ką gi mūsų vyrai nešioja širdyse ir kokias mus jie nenorėtu matyti.

Moterų elgesys, kuris vyrus labai nepatinka

 Moterų elgesys, kuris vyrams labai nepatinka.

Apsipirkinėjimas. Vyrai labai nemėgsta vaikščioti po parduotuves, išskyrus kai  jiems kažko reikia, tačiau nors  ir būna taip, vyrai dažniausiai šį reikalą išsprendžia greitai- priešingai nei moterys. Daugumai moterų tai tikriausiai nėra naujiena. Visos mes žinome, kaip sunku vyrus išlaikyti rūbų parduotuvėje, kol mes renkamės ir matuojamės… Norint vyrą padaryti laimingesnį patartina netempti jų per dažnai kartu su savimi į parduotuves ir nepykti ant jų, kad jie to nenori daryti, nes absoliučiai daugumai vyrų šis moterų elgesys tikrai nepatinka. Jiems tai yra tikra kančia. Kodėl jiems tai yra kančia ? Čia jau reikia aiškintis vyrų psichologiją, kurios mes moterys  nesuprantame.

Kitų moterų kritika. Vyrai niekaip nesupranta, kodėl moterys negiria kitų moterų, o vos pasitaikius progai būtinai įgelia joms. Iš kur vyrui žinoti, kad moteris taip elgiasi tenorėdama įrodyti, kad pati tobuliausia gražuolė stovi greta jo! Juk mano, kad jeigu jau jus pasirinko, vėl įrodinėti, kad jūs jam vienintelė, nėra jokio tikslo. Todėl nepeikite kitų moterų – ir pelnysite savo išrinktojo pagarbą.

Perdėtas pavydas. Nors pavydas yra priskiriamas prie blogųjų įpročių, tačiau, viskas su saiku yra gerai. Truputis pavydo santykiams yra naudingas ir palaiko tikėjimą vienas kitu.  Pernelyg stiprus moters pavydas vyrui atrodo kaip jo laisvės ir asmeninės erdvės ribojimas. Be to, pavydo scenos neapsieina be priekaištų ir įtarinėjimų. Jeigu esate tikra dėl jo neištikimybės, viską išsiaiškinkite. Tačiau dažnai mes, moterys, įsivaizduojame tai, ko nėra.

Moters ašarų gudrybė.  Neivienam vyrui nėra malonu, kai jo moteris verkia. Tikras vyras liūdinčią moterį visada paguos, nuramins ir padarys viską, kas jo jėgoms, kad jai pagerėtų, tačiau moterys žinodamos šią vyrų silpnybę vis dažniau  pradeda persistengti, naudoja savo ašaras per dažnai, bandydamos manipuliuoti savo vyrais. Vyrai nėra kvaili. Gal būt ir galima kartais vyrą apmulkinti ir paveikti savo ašaromis, tačiau jei tai darysite per dažnai, vyrą tai ims erzinti ir labai varginti, jis nebepasiduos jūsų manipuliacijoms. Viso šito pasekoje,  moteris pratrūks dar labiau verkti, priekaištauti vyrui, koks jis neva šaltas ir abejingas ir stumti abu prie nemalonaus konflikto. Taigi, mielos moterys, tramdykite šį dalyką. Jei būna atvejų, kai išties norisi verkti, bent jau nekaltinkite dėl to vyrų ir nepulkite į isteriją, jei jis jūsų nepaguodžia taip, kaip norėtumėte, nes jiems ir taip sunku tverti jūsų ašaras.

Nuolatinis plepėjimas. Vyrą erzina, kai yra tuščiai švaistomas laikas. Pavyzdžiui,  moteris ilgai plepa su drauge telefonu apie niekus ar „stabteli minutėlei“ (t. y. bent pusvalandžiui),  susitikusi ją parduotuvėje. Jis stebisi ir nesuvokia, kaip taip galima beprasmiškai švaistyti laiką – juk tokių pokalbių metu neapsikeičiama jokia vertinga informacija.

Apie ką dabar galvoji? Moterys labai mėgsta šį klausimą užduoti vyrams, tačiau didžioji dalis pasisakiusių vyrų sako, kad tai juos erzina. Tiksliau erzina ne pats klausimas, bet erzina tai, jog moterims neužtenka paprasto ir aiškaus atsakymo.Pavyzdžiui- nieko, apie darbus, apie rytojaus dieną ir pan.  Tuomet vyrui tenka sukti galvą, kad sugalvotų moterį tenkinantį atsakymą. Ir  nereikia dėl to pykti, tiesos vis tiek nesužinosite.

Kalbos apie praeitį. Vos tik moteris pajunta, kad vyras ją supranta, jai iš karto kyla pagunda paverkti jam ant peties, pasipasakoti apie ankstesnius nevykusius santykius ir pan. Moteris ieško užuojautos, o vyras galvoja: „Jeigu ji nuolat prisimena savo buvusįjį, vadinasi, aš jai visai nerūpiu.“ – pagalvoja vyras.  Geriau vengti temų apie ankstesnes draugystes ir visą dėmesį stengtis sutelkti į tą, kuris dabar yra šalia.

Nuolatiniai skundai. Jeigu moteris nuolat skundžiasi savo draugui dėl iš visų pusių ją puolančių nemalonumų, greičiausiai ji nori nuleisti garą ir sulaukti užuojautos. Bet vyrui atrodo kitaip. Jis tai supranta kaip raginimą ko nors imtis, kad būtų išspręstos jos bėdos. Sutikite, tai – tikra našta. Todėl nekraukite visko ant vyro pečių, jis turi ir savo bėdų.

Trukdymas dėl menkniekių. Kai stipriai mylime, be mylimojo praleista valanda prilygsta mėnesiui. Mums norisi kalbėtis apie viską, pradedame su juo tartis dėl menkiausių dalykų. Arba skambinti kas valandą jam į darbą pasakyti, kaip jį mylime. Įsivaizduokite, tuo metu, kai jis sprendžia tikrai svarbius klausimus, moteris skambina ir džiugiai praneša, kad nupirko nuostabų pietų servizą ar įsigijo naują gėlėtą maudymosi kostiumėlį. Vyrus toks elgesys gali išmušti iš pusiausvyros, juk jie nemoka vienu metu užsiimti dviem veiklomis. Tikrai, mylimasis – ne draugė! Išlaikykite šiokį tokį atstumą, o kartu ir paslaptį. Kai nesakiusi apie pirkinį pademonstruosite jam naujai įsigytą apatinį trikotažą, jis bus maloniai nustebintas.

Menkinimas  prieš kitus vyrus. Kai  moterims kažko trūksta iš vyrų, jos yra mėgėjos įkasti vyrams, papriekaištauti ir palyginti, kad neva kažkieno kito vyras elgiasi geriau nei jis. Joms tai atrodo, kad vyras taip liks sugėdintas ir pradės elgtis taip, kaip jos nori, tačiau, moterys šioje situacijoje labai klysta.  Jūs net neįsivaizduojate, kaip tai supykdo vyrus.  Ir nors kai kurie vyrai moka tramdytis, tačiau tai kaupiasi jų viduje. Vyrai kankinasi ir tai gali išugdyti jiems nepilnavertiškumo ir nepasitikėjimo jausmą savimi.  Taigi, turėkite tai omenyje, kad šitaip elgdamosis pasieksite tik vieną- sužalosite vyrą iš vidaus ir vietoj to, kad jis taps geresnis, bus priešingai.  Joks vyras niekada nepripažins, kad jis yra prastesnis nei kitas.

Ar ji graži?  Vyrus labai erzina, kai jų moteris klausia ar jam kažkokia moteris yra graži ar simpatiška, nes vyrai puikiai žino, jog jie tegali atsakyti vienaip- NE. Tuomet jie nesupranta ir pyksta, kodėl moterys jų klausia tokių dalykų, kai pačios suvokia, kad jas tenkina tik vienintelis atsakymas.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *