Patarimai keliauti mėgstančioms moterims

Patarimai keliauti mėgstančioms moterims

Liūdna pripažinti, tačiau moterys, kurios atostogauti leidžiasi vienos, su pavojais kelionės metu susiduria kur kas dažniau nei vyrai. Tačiau tai tikrai nereiškia, kad keliauti mėgstančioms moterims nevertėtų keliauti vienoms. Todėl pateikiame jums ne vieną praktišką patarimą, kuris jūsų laukiančias atostogas turėtų paversti saugesnėmis ir sklandesnėmis.

15 naudingų bazinių saugumo patarimų

 1. Jei renkatės viešbutį nakvynei, visuomet yra išmintinga rinktis tą, kurio priimamasis yra mažesnis. Tokiu atveju jums bus lengviau įsiminti personalą, o personalui bus paprasčiau įsiminti jus. Tokiu būdu jūs sukursite sau saugesnę aplinką.
 2. Jei nusprendėte leistis į kelionę ant ratų ir savo atostogoms pasinaudojote kemperių nuoma, nakvynei pasirinkite tik labai gerai žinomus ir populiarius kempingus, kuriuose turistams yra siūlomos ne tik visos komfortą užtikrinančios paslaugos, tačiau ir papildoma apsauga.
 3. Rinkitės viešbučius, kurie yra labiau pastebimose vietose. Jei jūsų pasirinktas viešbutis bus verslo centrų rajone, jo aplinka tamsiuoju paros metu bus gerokai tamsesnė. Tuo tarpu jei pasirinksite viešbutį, kuris bus šalia pagrindinių miesto gatvių ir pamėgtų žmonių traukos centrų (restoranų, kavinių, parduotuvių ir kt.), aplinka bus gerokai šviesesne. Be to, tokiu atveju padidės tikimybė, kad šalimais bus prieinamas ir platus transporto pasirinkimas.
 4. Jei nebūsite tikros dėl apylinkių saugumo, kreipkitės į viešbutyje dirbančią jūsų pasirinktą moterį (pvz., dirbančią viešbučio registratūroje), pasiteiraudamos jos, kokiais maršrutais yra geriausia ir saugiausia vykti.
 5. Pasirinkite kambarį, kuris yra arčiau lifto ir kuo toliau nuo bet kokių renovacijos darbų vietų. Žinokite, kur tiksliai žengsite vos tik išeisite iš lifto.
 6. Nesirinkite kambario, kuris būtų arti avarinio išėjimo.
 7. Kambario spyna turėtų būti su dvigubu užraktu. Taip pat iš anksto galite įsigyti guminį durų stabdytoją, kurį visuomet turėtumėte su savimi (tai daug laisvos vietos neužimanti pravarti priemonė keliaujant).
 8. Ženklo „prašome netrukdyti“ užkabinimas ant kambario durų rankenos sukuria iliuziją, jog kambarys yra užimtas. Todėl tai yra efektyvus sprendimas, jei kambaryje laikote brangius daiktus.
 9. Brangius drabužius spintoje paslėpkite po kitais paprastesniais drabužiais.
 10. Brangiausius ir svarbiausius daiktus užrakinkite viešbučio registratūroje esančiame seife.
 11. Prieš palikdamos viešbutį, visuomet gerai išstudijuokite žemėlapį. Venkite žemėlapį naudoti būdamos gatvėje, kadangi tai aplinkiniams parodys, jog jūs esate turistė. Jūsų viešbučio konsjeržas ar administratorius gali nurodyti žemėlapyje, kurios miesto vietos yra pačios pavojingiausios ir kurių vietų vertėtų vengti.
 12. Tinkamai apsirenkite. Tai reiškia, kad jūsų apranga turėtų būti pagarbi ir neiššaukianti.
 13. Venkite dėvėti papuošalus – net ir tuos, kurie yra pagaminti ir netikro aukso. Tačiau naudinga dėvėti vestuvinį žiedą (net jei jūs nesate ištekėjusios – auksinis žiedas gali tapti pravarčiu pagalbininku jūsų kelionės metu).
 14. Niekuomet svarbių daiktų nelaikykite savo kuprinėje, kurią nešiojate ant nugaros. Geriau pasirinkite rankinę, kuri užsisega per liemenį ir yra priekinėje dalyje. Tuomet jūs visuomet ją matysite ir galėsite saugiai prižiūrėti.
 15. Būkite labai atsargios, kai važiuojate viešuoju transportu – tai yra pagrindinės vietos, kuriose mėgsta veikti kišenvagiai.

Daugiau informacijos keliaujančioms https://smartrent.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *