Teen Choice Awards 2014 apdovanojimai

Teen Choice Award 2014 apdovanojimaiThe Teen Choice Awards apdovanojimai yra ištaiginga apdovanojimų šventė, kuri yra rengiama Jungtinėse Amerikos valstijose kiekvienais metais nuo pat 1999-ųjų metų. Jos metu viso pasaulio paaugliai renka geriausius tų metų muzikos atlikėjus, filmus, serijalus, madas ir dar daug kitų geriausių tų metų dalykų. Nugalėtojai būna apdovanojami išskirtine The Teen Choice Awards atributika- tai yra banglentėmis su tuo metiniais grafikos akcentais. Šou yra išties įspūdingas. Jame dalyvauja tūkstančiai žymių aktorių ir muzikos atlikėjų iš viso pasaulio.

Teen Choice Award 2014 apdovanojimai (iš kairės ) ) Shailene Woodley, Nat Wolff, ir Ansel Elgort su gautomis banglentėmis.

Teen Choice Award 2014 apdovanojimai (iš kairės ) ) Shailene Woodley, Nat Wolff, ir Ansel Elgort su gautomis banglentėmis.

Šių metų The Teen Choice Awards 2014 apdovanojimai vyko Los Andžele Praėjusį sekmadienį ( Rugpjūčio 10d ). Renginį vesti garbė atiteko merginų numylėtiniui  Tyleriui Posey, kuris yra gerai žinomas serijale „ TEEN WOLF“  (Jaunasis vilkas), bei serijalo „Modern Family“ ( Moderni šeima)  žvaigždei  Sarah Hyland.

Taigi, ką šių metų paaugliai išrinko geriausiais:

Geriausi Filmai

Kaip ir kiekvienais metais buvo renkami geriausi šiu metų Veiksmo, mokslinės fantastikos, komedijų ir dramų filmai.

 • Mėgiamiausias šių metų paauglių veiksmo filmas yra ir nominacija atiteko filmui: Divergentė ( Divergent ). 
 • Įdomiausio mokslinės fantastikos filmo nominacija gavo filmas : Bado žaidynės. Ugnies medžioklė (The Hunger Games: Catching Fire ).
 • Geriausios dramos titulas atiteko dramai :  Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos (The Fault in Our Stars).
 • Na, o pačia linksmiausia šių metų komedija buvo išrinkta komedija: Kita moteris (The Other Woman).

Geriausi serialai:

 • Geriausio draminio serialo titulą pelnė itin moteriškas serijalas.  „Jaunosios melagės“ (angl. „Pretty Little Liars“)
 • Geriausias fantastinis serialas tapo Vampyro dienoraščiai“ (angl. „The Vampire Diaries“) Tuo tarpu šio serialo  žvaigždės Ianas Somerhalderis ir Nina Dobrev buvo paskelbti geriausiais aktoriais.
 • Linksmiausio komedijinio serialo titulą užtikrintai susišlavė visiems gerai žinomas serialas  Didžiojo sprogimo teorija (The Big Bang Theory)
 • O geriausiais realybės šou buvo išrinkti “Balsas” (“The Voice ) ir  Kardashian šeima (Keeping Up With The Kardashians)

Kitos nominacijos

 • Tarp muzikos grupių lyderiais tapo britų grupė „One Direction“ – išviso ši pasaulio jaunimą pakerėjusi grupė  pelnė net aštuonis apdovanojimus, tačiau šventėje nedalyvavo nes kaip tuo metu gastroliuoja su koncertiniu turu.
 • Geriausia roko grupė:  Imagine Dragons
 • Geriausia 2014 metų vasaros daina tapo “Really Don’t Care,” Demi Lovato featuring Cher Lloyd
 • Geriausiu 2014 metų vasaros filmu tapo Nevykėliai po priedanga 2 (22 Jump Street)

Nominacijų buvo ir daugiau. Nuo geriausių filmų, serialų aktorių, režisierių, scenų iki geriausių muzikos moterų ir vyrų atlikėjų. Pilną vis nominacijų sąrašą anglų kalba, galite perskaityti čia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *