Veido pudra ir didžiausios klaidos ją naudojant

 Veido pudra:  Pačios dažniausios klaidos ją naudojant ir kaip jų išvengti.

Veido pudraAtsisveikinkite su tortą primenančiu makiažų, jums tai bus tik į gerą.

Nesvarbu ar norite atrodyti paprastai ar įspūdingai, veido pudra turėtų būti jūsų grožio procedūros pagrindas . Bet šis  nepakeičiamas produktas, kuris atrodo labai lengvai įvaldomas (tiesiog užsidedi, išsitepi ir eini ar ne taip?) iš tiesų yra labai suktas!  Su tokia didele pasiūla atspalvio, formulės ir aplikacijos metodo, iš tiesų tai yra stebuklas , kad bent kai kurios iš mūsų sugeba įvaldyti  šį meną!
Net jeigu jūs save laikote makiažo meistre, perskaitykite šiuos septynis patarimus, kurie padės jums išvengti pagrindinių daromų  klaidų. O jei jau per vėlu jus dar ir sužinosite kaip jas ištaisyti.

Jūs neteisingai pasirenkate atspalvį.
Pasak Kim Soane :  Pagrindinė moterų klaida yra ta, kad jos prieš perkant veido pudra neišbando jos dienos šviesoje ar tik truputi pasitepa ant rankos ar riešo. Pasak Bobbi Brown firmos pasaulinio artistiškumo generalinės direktorės.  Visada išbandykite atspalvį. pasitepkite tarp nosies ir skruosto šono.  Kadangi jūsų veidas beveik niekada neturi tokios pačios spalvos, kaip visas likęs kūnas. Išbandykite tris atspalvius kurie vyruoja nuo šviesiausio link tamsesnio ir jums tinkamas atspalvis išnyks jūsų odos fone.

Jūs naudojate netinkama formulę jūsų odos tipui.
Pasak Sephora pro specialisto  Erik Soto formulės turi didelę įtaka, kai reikia pasirinkti tinkamą pudros tipą. Jeigu jūsų oda yra sausa, labiau spinduliuojantis baigiamasis potepis palaikys jūsų odą sudrėkusią visą dieną. Tuo pat metu pusiau matinis tonas, kuris gali būti pasiektas naudojant Marc Jacobs Marvelous Mousse ( Marko Jakobo Nuostabiuosius putėsius), yra puikus pasirinkimas mišriai odai. Ir jeigu jūsų oda yra labai riebaluota, matiniai produktai padės jums išlikti neblizgančiai nuo riebalų visą laiką.  Jeigu jūs nesilaikysit šių patarimų jūsų veidas neatrodys gražiausiai, kaip jis galėtų. Pavyzdžiui naudojant kremo pavidalo skystąją pudra ant riebaluoti linkusios odos, tai gali baigtis daugybe spuogelių ar net akne ant jūsų veido. Kitą vertus sausas makiažo pagrindas jau ir taip sausos odos įskelimus tik paryškins ir jie gali tapti net ir gilesniais. Ačiū Dievui, jau yra sukurta specialioji technologija probleminei veido odai !

Jūs nekeičiate pudros atspalvio, keičiantis sezonams.
Kai jūs randate pudra, kuri jums tinka, kartais gali būti sunku ją paleisti. Bet yra labai maža tikimybė, kad jūsų veidas išlieka tokios pačios spalvos besikeičiant metų laikams. Ir nesvarbu, kaip stropiai naudojate kremą nuo saulės. Saulė tamsina jūsų veido kompleksiją, kai tuo tarpu žiema turi priešingą poveikį. Koks gi būtų mūsų patarimas? Naudokitės šviesesniais tonais, bet maišykite juos vienodomis proporcijomis su skystu „luminizer“ , auksiniu tonu. Išbandykite Chantecaille’s Liquid Lumière in Luster produkciją.

Jūs naudojatės netinkamų įrankiu (ar jūsų pirštais) tepantis pudrą.
Aš naudojuosi sintetiniu pudros šepetėliu , o baigiamuosius potėpius darau su drėgna Beauty Blender kempine,“ sako įžymybių visažistas Neil Scibelli. Ši kombinacija užtriktina vienodą padengimą ir tolygų galutinį rezultatą. Jūsų pirštuose gali būti bakterijų, purvo, ar aliejaus. Jūs tikrai nenorite paskirstyti jo po visa savo veidą, ypatingai jeigu jūs turite akne. Naudokite teptuką. Tai padės jums taisyklingai paskirstyti pudrą po jūsų veidą ir atrodyti puikiai. Tam, kad akne, bakterijos ar riebalai nepakliūtų ant jūsų veido nepamirškite plauti jūsų šepetukų kas dvi savaites.

Jūs esate per daug liberali naudojant pudrą.
Jau seniai yra praėjusios dienos, kai buvo naudojami įvairių tonų milteliai kaip pudra. Jokia ne paslaptis, kad nuo to jūsų veidas primena tortą ir atrodo labai sunkus. Tai kaip gi mergina gali atrodyti šviežiai visą dieną ( ir vakarą) ? Ačiū Dievui, dabar yra daugybė permatomų trapių pudrų. Jos padeda pasidaryti puikų makiažą. Nematoma veido pudra netik  baigiamąjį tašką jūsų makiaže, bet ir neleis jūsų veidui spindėti nuo riebalų . Mūsų mėgstamiausi.

Darote per daug.
Tobula veido pudra paslepia visus jūsų trūkumas, bet tuo pačiu metu neatrodo kaip makiažas. Jūs iškart žinosite, kad formulė ir spalva tobulai tinka jūsų odai, kai pudra tiesiog išnyks ant jūsų odos. Bet kaip jūs galite nuspėti kaip vienas ar kitas produktas atrodys juo pasinaudojus? Mes patariame išbandyti pudras vidinėje riešo ar rankos dalyje. Daug ką galima pasakyti, kai pamatai kaip pudra atrodo ant odos. Viskas, kas atrodo ar jaučiasi sunku atrodys dar prasčiau ant jūsų veido. Naudokite lengva pudros formulę ir naudokitės korekciniu pieštuku tik ten kur jo tikrai reikia. Baigtas įvaizdis atrodys gaivus ir natūralus.

Jūs sustojate ties žandikaulio linija.
Nieko nėra baisesnio, kaip aiški pudros linija ties žandikauliu. Mes nejuokaujame, tai yra netgi blogiau nei matomos pėdkelnių linijos. Visiškas susiliejimas yra pagrindinis natūralaus makiažo grožio kabliukas. Nepamirškite, kad jūsų pudra turi susikoncentruoti ties veido viduriu, šviesėjant link veido išorės, ir tik tada ištrinkite likusi produktą ant kaklo ir žandikaulio. Naudokite putlų, apskritą pudros teptuką tam, kad geriau įtrintumėte produktą į odą.

Jeigu  turite daugiau klausimų susijusių su veido pudra ir jos naudojimu, rašykite juos visus komentaruose. Būtinai pasistengsime atsakyti.

Autobusų nuoma

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *