Manikiūras – geriausias moters aksesuaras

Manikiūras – geriausias moters aksesuaras

Manikiūras„Gražūs, išpuoselėti plaukai ir nagai – savimi besirūpinančios moters vizitinė kortelė,“- teigia įmonės „Karal trading“ direktorė Rūta Bajorienė, pasakodama apie naujausias pavasario ir vasaros nagų puošybos tendencijas.

– Kaip tinkamai prižiūrėti nagus, kad jiems iš didelės meilės moteris kartais nepakenktų?
Didžiausia blogybė yra pigių ir nekokybiškų priemonių naudojimas nagų priežiūrai. Merginos, siekdamos sutaupyti, dažniausiai renkasi pigias priemones, į kurių sudėtį įeina ir nemažai nagams kenkiančių sudedamųjų dalių. Dėl to sugadinami nagai ir tik tuomet atsisukama į profesionalus, ieškoma pagalbos. Reikia labai žiūrėti į kokybę. Kaina iš dalies ją atspindi. Kokybiškos priemonės niekada nebus pigios. Šiandien jau aišku, kad acetonas yra vengtinas nagų priemonių gamyboje, todėl reikia domėtis nagų priežiūros priemonių sudėtimi.

– Kaip pavasarį ir vasarą galima atgaivinti nagus?
Pavasarį ir vasarą patariama daryti įvairias voneles.  Jos atgaivintų ne tik nagų, bet ir rankų odos išvaizdą. Tam puikiai tiks priemonės, praturtintos natūraliomis medžiagomis. Taip pat ir įvairios kaukės, kurias kiekviena moteris gali pasiruošti iš daržovių ar vaisių.  Mityba yra ne ką mažiau svarbi. Labai svarbu naudoti tinkamus vitaminus  ir vengti  agresyvių priemonių. Vis dėlto nagai – vidinės būklės atspindys.

Kokios yra pastebimos šios vasaros – pavasario nagų puošybos tendencijos?
Kasmet kiekvienas gamintojas bando išsiskirti savo diktuojamomis tendencijomis. Manikiūro mados tendencijos tarsi sako, kad moteris turi skirti kuo daugiau meilės sau pačiai. Reikėtų pamiršti ją supančias problemas, rūpintis savimi ir tiesiog mėgautis gyvenimu. Gal dėl to ir vyrauja ryškios spalvos: madingi mėtų atspalviai, oranžiniai raudona spalva, kuri jau pati pulsuoja seksualumu. Renkantis tokias spalvas nepaisoma simetrija. Jau kuris laikas yra madinga nagus dažyti keliomis spalvomis. Pavyzdžiui, trys nagai yra vienos spalvos, o kiti du  kitos. Naujiena nagų lakavime – matiniai atspalviai, kai užtepamas lakas,  tuomet jis poliruojamas ir tampa matiniu. Ant tokio nago galima piešti blizgius ornamentus.
Visada madingai atrodysite, jei rinksitės juodus ir tamsiai violetinius atspalvius. Prancūziškas manikiūras jau tapęs klasika taip pat dar ilgai bus populiarus. Labai svarbu, kad klasikinis manikiūras būtų kokybiškai atliktas ir jokiu būdu nenutrupėjęs. Tarp dirbančių moterų vis dar populiarūs raudoni atspalviai, vyšniniai bei bordo.

– Ar sutinkate, kad manikiūras jau tapo savotišku moters aksesuaru?
– Taip, sutinku. Mano manymu, gražūs, išpuoselėti plaukai ir nagai yra savimi besirūpinančios moters vizitinė kortelė. Būtent jie padeda pasakyti naujai sutiktam žmogui, kas mes  ir kokie mes. Gražūs nagai puošia moterį, rodo jos charizmą ir moteriškumą.  Todėl net neabejoju, kad manikiūras šiais laikais tapo savotišku moters aksesuaru.

Verta įsidėmėti:
Vertėtų įsidėmėti, kad jau baigėsi ir ilgų nagų era, dabar madingi trumpi arba labai trumpi nagai. Viską apibendrinus, šiais metais madinga viskas, kas gražu, kūrybinga, traukia akį ir yra ne pagal taisykles.

Lsveikata

http://www.airv.lt/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *