Kaip užmaskuoti spuogus idealiai ?

Kaip užmaskuoti spuogus

Kaip užmaskuoti spuogus idealiai ?

Kai kankina spuogai, pirmiausia priemonė ko imasi dažna mergina, tai jų užmaskavimo.  Taip jau mums visoms atrodo, kad norint paslėpti visus odos defektus, reikia kuo daugiau dėti pudros ant veido, tačiau ne kosmetikos kiekyje užteptame ant veido slypi esmė. Kaip užmaskuoti spuogus taisyklingai su minimaliu kiekiu pudros, pademonstruos pasaulio Įžymybių visažistė Lisa Eldridge.

Dauguma mano klientų turinčių spuogų visuomet gerokai persistengia: Pasakoja Lisa Eldridge. Daugumoje atvejų, atsiradus bent keletui spuogelių, merginos išsitepa storu pudros sluoksniu ko ne visą savo veidą. To daryti tikrai nepatariu, nes,  kad ir kokia gerą kosmetiką naudotumėte, storu sluoksniu pudros išteptas visas veidas atrodo nenatūraliai, ir grožio tai nepriduoda. Be to storas makiažo sluoksnis juk nėra sveikas jau ir taip sergančiai odai, nes per jį, oda negali normaliai kvėpuoti.

Prieš pradedant pudruoti veidą, visada rekomenduoju odą padengti lengvos konsistencijos dieniniu kremu. Luktelėkite minutėlę, kol kremas susigers ir tuomet  padenkite veidą lengvu makiažo sluoksniu. Makiažą naudokite pagamintą tik vandens pagrindu, o ne aliejaus.  Iškilioms veido vietoms panaudokite spindesio, bet jokiu būdu ne blizgesio suteikiančias priemones . Jos suteikia odai sveiko švytėjimo, todėl spuogai yra  mažiau pastebimi.

Kokį maskuoklį pasirinkti ?

Spuogams maskuoti rekomenduočiau pasirinkti tik  antibakterinį maskuoklį, ir svarbiausia tepkite jį mažu teptuku ant kiekvieno spuogo ar paraudusios vietos atskirai . Tepkite spuogus teptuku mažais kiekiais ir keliais etapais o ne iškarto visą plotą, kad nepadaugintumėte maskuoklio.

Dar viena gudrybė, kurią siūlo meistrė Lisa Eldridge – makiažui užbaigti, panaudokite kompaktinę pudrą.  Ją tepkite su kempinėle  tas vietas, kuriose yra  daugiausiai užmaskuotų spuogų. Taip pašalinsite maskuoklio blizgumą, ir tuo pačiu neapkrausite odos nereikalingu sluoksniu pudros bei  išsaugosite švytinčios odos efektą.

Kad būtų lengviau suprasti, kaip užmaskuoti spuogus naudojantis šiais patarimais, siūlome pažiūrėti, tai video pamokoje.
https://www.youtube.com/watch?v=Jwngbzv0gbY

MAKETAVIMO PASLAUGOS

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *