Korėjietiškos veido kaukės – grožio revoliucijos priešaky

Tereikia kelias minutes pakalbėti su tėvais ar seneliais apie jų jaunystėje naudotą kosmetiką ir odos priežiūros priemones ir supranti, jog pasaulis pasikeitė kardinaliai. Ir vis dar keičiasi, tobulėja, kasdien mums pateikiama naujų sprendimų paremtų išradimais ir išmaniomis technologijomis. Tačiau tam tikri atradimai, sprendimai tampa kertiniais. Vienas toks – korėjietiškos veido kaukės, kurios pakeitė tai, kaip naudojame veido kaukes. Iš sudėtingo proceso, tai tapo malonumu.

Korėjietiškos veido kaukės –  kas tai?

Korėjietiškos veido kaukės, dar vadinamos lakštinėmis kaukėmis yra vienkartinės kaukės atrodančios kaip veido kompresas uždengiantis visą veidą, tik su skylutėmis akims ir burnai. Kaukės pagrindas pagamintas iš bioceliuliozės, mikropluošto ar organinės medvilnės ir prisotintas veikliųjų medžiagų. Lakštinės kaukės gali būti valančios, gydančios, jauninančios, stangrinančios, drėkinančios ar maitinančios. Didelės koncentracijos ekstraktai kaukėse veikia kaip mat, tad mėgstama kaip ekstrinė priemonė greitam rezultatui pasiekti. Tu o tarpu naudojant reguliariai, kaukės prisotinta odą medžiagomis ir leidžia pasiekti rezultatus, kurių neaplenks joks kremas.

Kaukės buvo sukurtos ir pradėtos naudoti Korėjoje ir kitose Azijos šalyse, kur skaisti ir lygi veido oda yra didelė siekiamybė ir grožio standartas. Čia gera ir kokybiška kosmetika itin vertinama ir pirkėjai yra išrankūs. Tad iš Korėjos mus pasiekia tikrai aukštus kokybės standartus atitinkantys produktai.

Lakštinių kaukių privalumai

Korėjietiškos veido kaukės itin populiarios visame pasaulyje ir jau populiarėja Lietuvoje. Taip yra dėl kelių svarių priežasčių:

  • Ilgas galiojimo laikas. Sandariai supakuotą kaukių pakelį galima nešiotis rankinuke ir esant poreikiui panaudoti ir atgaivinti odą.
  • Greitas rezultatas. Tik 20 min su kauke ir veidas švyti. Didelės koncentracijos esencijos kaukės sudėtyje daro iškart matomą poveikį.
  • Nereikia skirti viso laiko. Paprastai užsidėjus kaukę reikia apie ją galvoti – drėkinti, nes greitai džiūsta, nesiblaškyti po namus, nes gali nulašėti, nubyrėti. Tuo tarpu lakštinė kaukė išlieka drėgna, tačiau tvirtai prilimpa prie odos, tad užsidėjus, galima dirbti įprastus darbus – ji tiesiog netrukdo.
  • Nereikia nuplauti. Naudojant įprastas kaukes dažnai tenka skųstis, kad nuvalyti kaukę trunka ilgiau, nei kad ji buvo uždėta. Lakštinės kaukės valyti nereikia. Nuėmus lakštą, jis išmetamas, o oda lengvai masažuojama, jog ekstraktas susigertų į odą. Nereikia nuplauti.

Jei dar nebandėte korėjietiškų veido kaukių – laikas jas išbandyti, nes jau netrukus neįsivaizduosime, kad gali būti ir kitokios kaukės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *