Ką reikia žinoti prieš epiliuojantis kojas?

ka-reikia-zinoti-pries-epiliuojantis-kojasDidžioji dauguma merginų nori, kad jų kojos atrodytų gundančiai, o tai pasiekti įmanoma, tik šalinant kojų plaukus. Juos pašalinti įmanoma įvairiais būdais – lazeriu, skutant, vaškuojant ir t.t. Tačiau, kaip vieną iš populiariausių alternatyvų prieš tai minėtiems būdams dauguma merginų pateikia epiliaciją. Epiliatoriai išrauna kojų plaukus su visomis šaknimis, todėl kojos išlieka glotnios nuo šešių iki aštuonių savaičių. Dėl to jūs gausite tą patį rezultatą kaip ir vaškuodama savo kojas, tačiau be jokios netvarkos ir teplionių bei papildomų išlaidų. Šiame straipsnyje mes pateiksime keletą patarimų, kaip naudotis epiliatoriumi teisingai, kad pasiektumėte puikius rezultatus ir sumažintumėte galimą diskomfortą.

  • Pasirinkite geros kokybės epiliatorių. Geriausia rinktis žinomos firmos epiliatorių, pavyzdžiui, Braun epiliatoriai yra itin žinomi pasaulyje, todėl perkant jį žinosite, kad pinigus mokate už kokybę. Pigesni epiliatoriai gali veikti prasčiau, o taip pat jų veikimas gali būti žymiai skausmingesnis, nes dažniausiai jie nėra tikrinti tiek pat daug kartų, kaip žinomų gamintojų aparatai, o taip pat jų gamybai yra naudojamos pigesnės medžiagos. Jei nusipirksite gerą ir kokybišką epiliatorių, tuomet jis jums tarnaus ilgą laiką, taip pat neturėsite išleisti pinigų peiliukams ir vaškui, o tai leis sutaupyti, būtent todėl siūlome nepataupyti ir įsigyti brangesnį, bet kokybiškesnį epiliatorių.
  • Įkrovimas. Jei jūsų epiliatorius yra įkraunamas, tuomet nepamirškite įkrauti jo prieš kojų skutimą. Jūs tikrai nenorite, kad bateriją išsikrautų viduryje kojų skutimo procedūros, juolab, jei skubate keliauti prie jūros ar ežero.
  • Pasiūla. Epiliatorių galite rasti daugelyje moterų grožiui skirtų parduotuvių, o jei norite net dar didesnio pasirinkimo, tuomet turėtumėt panaršyti internete. Elektroninės parduotuvės kokybiškų epiliatorių pasiūlą praturtina ir žemesnėmis kainomis bei akcijomis.
  • Nusiskuskite kojas. Norėdamos pasiekti patį geriausią rezultatą, nusiskuskite kojas kelios dienos prieš epiliavimo procedūrą. Epiliatoriai veikia geriausiai, kai kojų plaukai yra kelių milimetrų ilgio, jei jie per ilgi, tuomet jie pradeda veltis į epiliatoriaus mechanizmą, o jei per trumpi, tuomet besisukančiai galvutei nėra už ko užkabinti jūsų plauko, todėl nepavyksta jo pašalinti. Nusiskusdama kojas pora dienų pieš epiliaciją, jūs užtikrinsite, kad plaukai bus vienodo ilgio ir itin lengvai pašalinami.
  • Epiliatoriumi naudokitės vakare. Jei sekančią dieną norite keliauti prie ežero arba turite svarbų pasimatymą, geriau pasirūpinkite savo kojomis iš anksto. Visų pirma, jūs nestresuosite ir neskubėsite, todėl visą epiliavimosi procedūra bus atlikta tinkamai. O taip pat, po epiliacijos kojų oda gali būti šiek tiek paraudusi, jei tai darysite iš vakaro, tuomet ryte prabusite su gražiomis ir glotniomis kojomis.

Tikimės, kad mūsų patarimai jums padėjo ir nuo šiol, jūsų kojos bus akinančiai gundančios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *