Kuriame svajonių lentą 2020 – iesiems metams

Daugelis iš mūsų ieško to tobulo varianto, padėsiančio lengviau pasiekti užsibrėžtus naujų metų tikslus.Jei jūs esate viena iš jų, siūlome nuostabią idėją – svajonių lentą.

Kas yra svajonių lenta?

Ji taip pat žinoma kaip tikslų lenta, iš esmės tai yra vaizdų ir (arba) žodžių, naudojamų kaip vizualizacijos priemonės, koliažas. Vaizdus ir žodžius galima iškirpti iš žurnalų puslapių, piešti, parašyti ar atsispausdinti radus internete.

Priežastys, kodėl verta tuo užsiimti:

 1. Svajonių lentos priverčia susimąstyti, ko iš tikrųjų norite. Vizijos lentos sukūrimas verčia jus skirti laiko sau ir galvoti apie tai, ko norite iš gyvenimo. Esu tikra, kad galvojate apie dalykus, kurių labai norite, bet ar tikrai susitelkiate į juos? Ar užsirašote kiekvieną troškimą? Vizijos lenta verčia jus peržengti atsitiktinį mąstymą ir sutelkti dėmesį į savo tikslus ir siekius.
 2. Padeda atsikratyti nereikalingų minčių ir dvejonių. Mūsų gyvenimas yra perpildytas rutina. Daugelis iš mūsų laisvu laiku sugeba tik dirbti ir miegoti. Kasdienėje mūsų aplinkoje yra nedaug lankstumo ir laikui bėgant galime tapti beveik robotais. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl kurios dauguma žmonių jaučiasi įstrigę gyvenime.
 1. Svajonių lenta primena jūsų tikslus ir troškimus. Priežastis, kodėl tikslų lenta veikia taip puikiai, yra ta, kad jūs ją vizualiai matote kiekvieną dieną. Kai kasdien matote tai, kas jus įkvepia, jūs nuolat žengiate į priekį.
 1. Lentos gamyba – itin smagi veikla.

Kaip pasidaryti vizijos lentą?

Laimei, tai gana paprastas procesas, kurį padaryti tiktai nesunku, net jei neturite patirties.

Medžiagos, kurių jums reikės jūsų lentai:
 • Lentos rūšis – galite naudoti kamštinę lentą, plakato lentą arba segtukų lentą ar popieriaus lapą.
 • Žirklės, juosta, kaiščiai, klijų lazdelė – viskas, ko jums reikia, kad pagamintumėte savo lentą.
 • Žymekliai, lipdukai ar kiti papuošimai – tai neprivaloma. Jei jums patinka dekoruoti, tuomet būtinai juos naudokite.
 • Žurnalai – iš jų galite iškirpti vaizdus ir citatas.
 • Spalvotas spausdintuvas – jei planuojate dalį ar visus savo vaizdus įsigyti iš interneto.
 • Daiktai, kurie jus įkvepia – nuotraukos, citatos, posakiai, vaizdai, priminimai.
 • Laikas – skirkite daug laiko lentai sudėti. Investuokite laiką į savo lentą, kad ji iš tikrųjų jums padėtų. Tai neturi būti skubotas darbas.

Pagrindiniai žingsniai:

 1. Apmąstykite. Galvok apie tai, ko nori gyvenime. Ar tai naujas namas? Norite pasiekti karjeros aukštumų? O galbūt svajojate apie naują šukuoseną? Užsirašykite savo mintis.
 2. Surinkite. Dabar, kai apmąstėte savo viziją, surinkite keletą žurnalų ir iškirpkite paveikslėlius, frazes ir citatas, kurie atspindi tai, ko norite, ir kurie skatina jus dirbti siekiant to, ko norite.
 3. Įjunkite vaizduotę ir PIRMYN. Jums reikės tvirto pagrindo (pvz., kartono, kamštinės medžiagos ar medienos, iš esmės tinka ir didelis popieriaus lapas). Ant lentos suklijuokite iškarpas, nuotraukas, užrašykite prasmingų užrašų. Galite savo lentą dekoruoti taip kaip tik geidžia širdis – kad ji būtų labiau suasmeninta.
 4. Laikykite matomoje vietoje. Lenta turi būti ten, kur jūs galite ją nuolat matyti, bent keletą sekundžių kiekvieną dieną. Galbūt tai jūsų darbo stalas, miegamasis ar virtuvė.

Keletas lentų pavyzdžių ⇓

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *