Patarimai kaip paskatinti plaukų augimą natūraliais būdais

Kaip paskatinti plaukų augimą ?

Patarimai kaip paskatinti plaukų augimąKartais juk nutinka, kad išėjus iš kirpyklos esate nepatenkintos per trumpai nukirptais plaukais arba staiga pamatote pas kažką gražią šukuoseną, kuriai suformuoti reikia ilgesnių plaukų nei jūs turite. Bėda ta, kad plaukai neužauga staiga panorėjus, todėl norint turėti juos ilgesnius, tenka apsišarvuoti kantrybe, kurios dažniausiai stinga. Žinoma, šiais laikais galima rasti daugybę įvairių plaukų augimą skatinančių priemonių, tačiau ne paslaptis, kad visos tokios priemonės turi savo pašalinius poveikius. Eliza.lt portalas domisi labiau natūralaus grožio ir sveikatos būdais, tad šį kartą papasakosime, ką pavyko sužinoti apie plaukų augimo paspartinimą natūraliais būdais.

Prieš pradedant domėtis plaukų augimo skatinimu, vertėtų prisiminti, kad patys plaukai yra negyvi, todėl ne pačiais plaukais reikia rūpintis, o jų folikulais iš kurių jie išauga. Būtent nuo folikulų sveikatos priklauso ir plauko stiprumas, žvilgesys bei augimo greitis.

Teisinga mityba yra labai svarbi plaukų augimui.

Siekiant paspartinti plaukų augimą, visų pirmą reikia pasirūpinti plaukais iš vidaus- tinkamai juos pamaitinti. Plaukams augti, lygiai taip pat kaip ir visam žmogaus organizmui, reikalingos tam tikros medžiagos. Ypatingai plaukų augimui reikalingos Omega-3 riebalų rūgštys, taip pat ir cinkas, geležis bei vitaminai A,B,E. Visų šių mineralų ir vitaminų reikalingų jūsų plaukams galima rasti įvairiuose sveikuose maisto produktuose.

Pagalvių užvalkalai.

Norint pasirūpinti savo plaukais maksimaliai, kartais reikia atkreipti dėmesį net ir į pagalvių užvalkalus. Padėjus galvą ant pagalvės, plaukai ir galvos oda būna užspausta ir negali gerai kvėpuoti, o jei dar miegodami mėgstate vartytis ir trinti galvą į pagalvę, kuri yra šiurkšti ir kieta, tuomet plaukų folikulai netik kad negauna pakankamai deguonies, tačiau dar yra ir trinami. Visi šie veiksniai nėra naudingi plaukams, todėl rekomenduojama rinktis šilkinius pagalvių užvalkalus.

Tinkamas plaukų šukavimas ir šukos.

Šukuoti plaukus reikia ir norint greitesnio jų augimo, tai daryti privaloma bent keletą minučių per dieną, o geriausia prieš miegą, tačiau šukuokite juos atsargiai ir švelniai. Netampykite ir nepešiokite jų, nes tai žaloja plaukus ir jų folikulus. Rekomenduojama šukuotis su šukomis iš natūralių audinių, pavyzdžiui medines šukas arba šepečius iš natūralių šerių. Jos ne taip žaloja plaukus ir leidžia jiems augti sparčiau.

Kraujotakos stimuliavimas- Galvos masažas.

Bet kokie pratimai skatina kraujotaką galvos odoje, tačiau jeigu norite būtent paskatinti plaukų augimą, siūlome kasdien praleisti bent keletą minučių švelniai masažuojant galvos odą, taip skatinant kraujotaką ir plaukų augimą.

Saugokite plaukus nuo karščio.

Plaukams ir jų augimui itin žalingą poveikį daro stiprus ir staigus karštis. Rekomenduotina vengti plaukų džiovintuvo, elektrinių prietaisų skirtų plaukų tiesinimui arba garbanojimui. Tačiau jei tai yra jūsų stilius ir negalite atsisakyti plaukų formavimo prietaiso, būtinai naudokite apsaugines priemones. Tam turėtų puikiai pasitarnauti argano aliejus arba jo turinčios priemonės.

Reguliarus plaukų galiuku pakirpimas.

Tai, kad plaukams sveika jų galiukų pakirpimas ko gero nenaujiena, tačiau tai yra iš ties svarbus faktorius spartinantis plaukų augimą, kurį taip pat verta paminęti. Taigi,  nevenkite reguliariai patrumpinti galiukų. Galbūt taip jūs neturėsite akivaizdaus plaukų  augimo rezultato greitai, tačiau bendroje visumoje jie augs sveikesni ir tikrai greičiau nei nekerpant jų.

Nenaudokite veržiančių plaukų gumyčių ar segtukų.

Tiesa yra, kad įvairių tempimo pratimų pagalba įmanoma paskatinti įvairių kūno vietų augimą, tačiau tai negalioja plaukams. Negalima plaukų tampyti, o taip pat ir naudoti veržiančių plaukų gumyčių ar segtukų, nes įsitempę plaukai ne tik, kad trukinėja patys, tačiau ir drasko savo folikulus. Plaukai turi jaustis kuo laisviau. Jei nemėgstate nešioti jų palaidų, pasistenkite juos surišti, susegti ar supinti kuo laisviau.

Kamtoja lauko baldai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *