Gydomasis ledo makiažas- pasidaryk pati

Ledo makiažasJei domitės sveiko ir natūralaus grožio procedūromis, tuomet vertėtu susipažinti su Ledo makiažu, kurį nesunkiai  galima  pasidaryti namuose.  Ši procedūra netik gydo veido odą, tačiau taip pat veikia, kaip puikus valomasis veido tonikas, kuris  atgaivina odą bei sutraukia poras. Iš esmės šios procedūros veiksnumas   priklauso nuo  gydomųjų vaistažolių, kurias pasirinksite.

Ledo makiažas atliekamas visiškai paprastai namų sąlygomis. Viskas ko jam reikės, tai švaraus vandens ( Puikiai tinka negazuotas mineralinis vanduo ) Bei atitinkamų žolelių jūsų odos tipui.

  • Riebiai odai  pasirinkite: Medetka, ramunėlė, varnalėšos, beržų lapai, jonažolė, taip pat ir natūralios citrusinių vaisių sultys.
  • Sausai odai pasirinkite: Petražole, šalaviją, gyslotį, mėtą.
  • Jautriai odai pasirinkite: Ramunėlę, baziliką, liepžiedžius, kraujažolę, baziliką arba gudobelę.
  •  Mišriai odai pasirinkite: Medetka, Petražole, Šalaviją, beržų lapai.

Kombinacijų gali būti įvairių. Vienos žolelės tinka tik vienam odos tipui, kitos kitam, o kai kurios yra universalios. Prieš pradėdami naudoti ledo makiažą,  vertėtų išstudijuoti, visų vaistažolių gydomąsias savybes, kad galėtumėte pasiekti išties jus tenkinančio rezultato.

Kaip viską atlikti ?

Principas yra praktiškai toks pats kaip arbatos užplikymas. Užplikykite 1-2 šaukštus pasirinktų  žolelių stikline verdančio vandens ir palikite kol prisitrauks. Vėliau nuovirą supilstykite į formeles ir jas užšaldykite. Vaistažolės turėtų būti kuo švieženės.

Procedūrą rekomenduotina atlikti ryte arba vakare.

Paimkite sušalusį leduką, pašildykite kelias sekundes rankoje ir švelniai trinkite veidą sukamaisiais judesiais. Stenkitės nepalikti nepaliestų vietų. Veidą trinkite maždaug puse minutės. Tiek užteks, kad žolelėse esančios medžiagos įsigertų į odą. Po procedūros, veido nevalykite. Geriau luktelėkite, kol jis natūraliai nudžius, taip dar labiau leisite vaistažolėm įsigerti į odą ir sustiprinsite efektą.

Kodėl neužtenka tiesiog išsitrinti žolelių nuoviru savo odą ?

Tai yra kone dažniausias klausimas pradedantiesiems naudoti Ledo makiažą. Žolelelės ir jose esančios gydomosios savybės yra vaistas jūsų odai, o ledas įrankis šiam vaistui įsisavinti į odą.  Ledas nuramina veido odą ir padeda geriau įsisavinti gydomosioms medžiagoms, esančioms žolelėse.

Plastikiniai langai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *