Kokias grožio savybes jums prognozuoja zodiako ženklai ?

Grozis pagal zodiako zenklusAstrologai jau daugelį metų teigia, kad horoskopai, gali netik pranašauti ateitį, santykiuose, meilėje ar tiesiog gyvenime, tačiau ir tai jog kiekvienas žmogus gimęs po savo horoskopo ženklu atsineša tam tikras charakterio savybes, įpročius ir net gi grožį. Jeigu tikite žvaigždžių kalba- horoskopais, tuomet pasitikrinkite ar tiesą sako horoskopai apie jūsų vidinį grožį, polinkį į tam tikrus mados ir grožio procedūrų įpročius,  bei palyginkite save su kitais zodiako ženklais.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Po ožiaragio ženklu gimę žmonės pasižymi konservatyvia išvaizda. Ožeragiai labiausiai linkę į sveiką gyvenimo būdą. Jie dažniau laikosi griežtos dienotvarkės, kruopščiai renkasi ką dėti į burną, kasdien mankštinasi bei linkę ypatingai rūpintis savo oda.

Vandenis (01 20–02 18)

Vandeniai pasižymi didele savigarba. Jie pirmenybę teikia natūralumui bei šviesiems rafinuotiems atspalviams ( Sidabriniams, pilkiems ar auksiniams ). Vandeniai taip pat pasižymi domėjimusi naujovėmis.

Žuvys (02 19–03 20)

Žuvų ženklo žmonės ypatingai  pasižymi originaliu stiliumi. Jie nesislepia ir mėgsta išreikšti save, atskleisti savo požiūrį ir jausmus. Žuvys mėgsta atrodyti provokuojančiai, todėl renkasi intriguojančias, bet tuo pačiu ir švelnesnes spalvas. Horoskopas žuvims teigia, jog jos dažniau dėmesį skiria pedikiūrui ir  savo pėdų grožiui.

Avinas (03 21–04 19)

Avino horoskopas teigia, kad šie žmonės yra visapusiškai stipraus charakterio ir nemėgsta pasiduoti srovei. Avinų ženklo žmonės greičiau trokšta patys tapti mados krypčių kūrėjais nei eiti kartu su jau  einančiomis madų tendencijomis, todėl tikrąjį jų grožį atspindi troškimas eksperimentuoti ir nustebinti. Avinai yra vieni daugiausiai dėmesio  savo ižvaizdai skiriančių žmonių. daug dėmesio skiria akims- mėgsta išryškinti akių šešėlius ir turėti vešlius antakius. Jie pasižymi kaip ekologiškos kosmetikos mėgėjai ir neretai šį požiurį mėgsta įteigti ir draugams. Šio ženklo žmonės mėgsta išbandyti daug įvairios kosmetikos ar stilių, tačiau nė prie vieno  nemėgsta ilgam prisirišti. Avinams labai patinka gėlių aromatai.

Jautis (04 20–05 20)

Jaučio zodiako ženklo žmonės pasižymi paprastumu. Kalbant apie kosmetiką ir jos naudojimą jie pirmenybę teikia kokybei nei kiekybei. Šie žmonės linkę prisirišti prie laiko patikrintų ir patikimų priemonių, todėl yra nelinkę savo kosmetikos arsenale turėti daug įvairių priemonių ir su jomis dažnai eksperimentuoti. Jaučio ženklo žmonės dievina natūralius gaivinamuosius kremus. Teigiama, kad visiems jaučiams ypatingai patinka medžio aromatas.

Dvyniai (05 21–06 20)

Dvyniams horoskopas sako, jog jie turi igimtą žavesį, todėl įprastinės kasdienės grožio procedūros nėra jų prioritetas. Jie aplinkinius labiau žavi savo vidiniu žavesiu, savo protu ir humoro jausmu nei išpuoselėta savo išvaizda. Dvyniai nesipriešina naujovėms, jiems patinka ryškios spalvos o iš kvapų jiems labai patinka levandų aromatas.

Vėžys (06 21–07 22)

Vėžių ženklo žmonės grožio procedūroms skiria ne tiek daug laiko, kaip kitų ženklų atstovai. Teigiama, kad tikrasis Vėžių grožis slypi jų viduje ir tai geriausiai išreiškia tokios jų savybės, kaip supratingumas, atjauta, dosnumas, šiltumas ir nuo jų sklindanti vidinė ramybė. Šio ženklo žmonės pasižymi išraiškingomis veido ir viso kūno formomis, jie moka labai mielai šypsotis. Vėžiams ypatingai patinka avokadų kvapas. Iš spalvų ir papuošalų, vėžiai labiau vertina pastelines spalvas ir klasikinius papuošalus, pvz perlus.

Liūtas (07 23–08 22)

 Liūtai yra ypatingai pasitikinčios ir pasikliaunančios savimi asmenybės. Jie dievina įvairias pramogas ir dažniausiai būna vakarėlių sielomis. Tokiomis akimirkomis  jie ypatingai mėgsta atrodyti tobulai. Liūto ženklo moterys pasižymi ypatingai gražiais plaukais ir didelėmis bei giliomis akimis, o grožio procedūroms nevengia praleisti valandų valandas prie veidrodžio. Moterys liūtės labiau renkasi ryškias spalvas, o iš kvapų labiausiai jas traukia citrusiniai aromatai.  Vyrus šio ženklo moterys moka labai gerai vilioti pasinaudodamos savo jausmingais judesiais. Teigiama kad po liūto ženklu gimę žmonės, sau negaili nieko ir dėl trokštamo daikto gali išleisti krūvas pinigų ar eiti pėsčiomis daugybę kilometrų, kad jį nusipirktų.

Mergelė (08 23–09 22)

Moterys mergelės mėgsta atrodyti pritrenkiamai kiekvieną dieną, todėl kasdienėms grožio procedūroms yra linkusios skirti tikrai daug laiko o jų grožio arsenale (kosmetinėse) visada bus priemonių visiems gyvenimo atvejams. Mergelių ženklo moterys daugiausiai dėmesio linkusios skirti odai ir jos priežiūrai, jos labiau renkasi lengvus kvapus ir švelnius prislopintus tonus.

Svarstyklės (09 23–10 22)

Svarstyklių ženklo moterys visuomet jaučiasi jaunos ir atviros meilei, nesvarbu kiek metų joms būtų, jos yra moteriškos, aistringos,  harmoningos bet tuo pačiu ir stiprios moterys, kurios išsiskiria gracinga išvaizda ir gebėjimu įtikinti. Šio ženklo moterys trykšta gera sveikata ir visuomet spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu, o joms labiausiai tinka rausvi ir žali atspalviai. Šilti gėlių aromatai yra mėgstamiausi šio ženklo atstovių kvapai.

Skorpionas (10 23–11 21)

Moterys svarstyklės apibūdinamos, kaip vienos  iš aistringiausių ir seksualiausių moterų. Jos yra puikios vilioklės ir spinduliuoja erotiškumu, todėl joms ne veltui yra prilipusi ” sekso dievaičių” etiketė. Skorpionės turi išlavintą skonį. Tiek drabužiai, tiek šuokuosena su makiažu pas šias moteris privalo būti skoninga. Jos labiau renkasi saldžius ir svaigius kvapus su vanilės ir cinamono tonais. Šios ženklo moterys nesibodi pasipuošti peruku, dirbtinėmis blakstienomis ir kurti panašų apgaulingą dramatišką efektą.

Šaulys (11 22–12 21)

Šaulio ženklo atstovės pasižymi neįtikėtinu kūrybiškumu, lankstumu ir prisitaikymu prie pokyčių. Jos mėgsta naujoves, tačiau nepasižymi ypatingai daug laiko savo grožio procedūroms skiriančiomis asmenybėmis. Šaulių ženklo moterys mėgsta kuklią kosmetiką ir naudoja tik reikalingiausias priemones, jos mėgsta rausvus, alyvinius ir pilkus atspalvius, o kvėpinasi dažniausiai svaigiais kvepalais. Teigiama, kad tikrasis šio ženklo atstovių grožis yra puikus jų humoro jausmas, atvirumas bei spontaniškumus ir begalinis nuotykių troškulys.

Katalogų spausdinimas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *