10 patiekalų storesniems, sveikesniems ir stipresniems plaukams

10 patiekalų kad jūsų plaukai būtų storesni, sveikesni ir stipresni

Kiekviena moteris žino, kad savo plaukais reikia rūpintis. Plaukų šukavimas, plovimas, garbanojimas, tiesinimas ir visos kitos išoriškos plaukų priežiūros procedūros galbūt ir gali plaukams duoti trumpalaikį žavesį, tačiau ne sveikatos, natūralumo ir ilgaamžiškumo.

Kad plaukai išties būtų sveiki, visų pirmą reikia jais pasirūpinti iš vidaus. Norint turėti tikrai sveikus ir gražius plaukus yra labai svarbu, kad jie gautų reikiamą kiekį tam tikrų vitaminų. Ir visiškai nebūtina bėgti į vaistinę šių vitaminų pirkti. Viską ko reikia sveikiems plaukams, galima gauti su maistu. Pateikiame jums 10 patiekalų storesniems, sveikesniems ir stipresniems plaukams , kurie buvo atrinkti atliekant daugybę tyrimų ir eksperimentų įvairiose pasaulio valstybėse. Buvo įrodyta, kad šie produktai iš tiesų padeda, stiprina ir natūraliai gražina plaukus, nes juose yra aptinkama visų sveikiems plaukams reikalingų vitaminų ir medžiagų.

 10 patiekalų kad jūsų plaukai būtų storesni, sveikesni ir stipresni.

  1. Žuvis: žuvis yra puiki priemonė plaukų stiprinimui. Pavyzdžiui tokios žuvys kaip skumbrė turi nemažai  omega 3 riebalų rūgščių, kurios padeda atgaivinti galvos odą, stiprindamos plaukų folikulus.
  2. Jautiena: stebėtina kokius stebuklus jūsų plaukams gali padaryti raudona mėsa. Valgant jautieną plaukai yra užpildomi maistingomis medžiagomis ir vitaminais. Plaukai tampa stiprūs, sveiki ir žvilgūs. Atminkite, kad suvalgius per daug raudonos mėsos jūs galite pasijusti prastai. Todėl maitinkitės saikingai, 2 – 3 kartus per savaite.
  3. Graikiniai riešutai: riešutai yra puikus ir sveikas užkandis. Juose yra baltymų, omega 3 riebalų rūgščių, vitamino E ir vitamino H iš kurių visi yra reikalingi sveikiems plaukams.
  4. Rudieji ryžiai: ryžiai kaip ir visi kiti grūdiniai produktai yra naudingi mūsų sveikatai ir plaukams. Juose yra cinko, kuris tiesiogiai padeda sustiprinti jūsų plaukus. Jeigu kada nors nežinosite ką gaminti pietums, būtinai rinkitės grūdinius produktus, nes jie yra daug naudingesni ir sveikesni už greitą maistą.
  5. Pupos: pupose, juodosiose pupose ir lęšiuose yra vitamino H, kuris stiprina plaukus ir spartina jų augimą. Jei jūs negaunate  vitamino H, greitu metu išvysite retėjančius plaukus.
  6. Morkos: mes jas mėgstame mišrainėse ar tiesiog kaip užkandžius. Morkose yra vitamino A, kuris stiprina plaukų folikulus ir neleidžia plaukams slinkti.
  7. Žemės riešutų sviestas: kaip ir ruduosiuose ryžiuose, žemės riešutų svieste yra cinko. Tepkite tai ant sumuštinio, obuolio ar saliero, tai puikus ir sveikas užkandis.
  8. Pieno produktai: bet kokiuose pieno produktuose, o ypač piene ir jogurte yra kalcio. Kalcis stiprina plaukus, skatina jų augimą.
  9. Lino sėklos: lino sėklas vartokite kartu su valgomu maistu, kad sustiprintumėte savo plaukus. Lino sėklos yra turiningos omega 3 riebalų rūgštimis ir baltymais, kurie kaip ir daugelis kitų dalykų aptartų ankščiau gerina plaukų būklę.
  10. Avokadas: yra puikus produktas namų gamybos plaukų priemonei.. Jie yra turiningi vitaminu E, kuris drėkina plaukus. Sutrinkite keletą avokadų su bananu ir alyvų aliejumi ir jūs turėsite puikią plaukų kaukę.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *