Vieniša ir laiminga: patarimai, kaip moterims mėgautis vienatve

Prisirišimas prie kito žmogaus – natūralus dalykas, kurio labai sunku išvengti. Tai – viena iš priežasčių, kodėl moterys dažnai kone paniškai bijo vienatvės, ieško būdų, kaip ilgiau išlaikyti partnerį šalia savęs ar kuo greičiau rasti kitą. Vis dėlto specialistai rekomenduoja mokytis mėgautis vienatve ir buvimu su savimi. Kaip teigia sekso prekių parduotuvės Romantika.lt atstovai, būti gražiai, laimingai ir seksualiai įmanoma ir esant vienišai.

Vieniša ir tuo patenkinta

Pirmiausia reikėtų būti sąžiningai pačiai su savimi. Būti vienai nėra baisu, jeigu sugebama su tuo susigyventi, suvokti tokio gyvenimo periodo ar būdo privalumus. Tiesa, vienatvė turi savų trūkumų, kuriuos užpildyti daugeliui moterų padeda įvairūs sekso žaislai. Juk lytinio artumo trūkumas gali paveikti ir psichinę sveikatą, o ši yra reikšmingas laimingo gyvenimo rodiklis. Vis dėlto tam, kad jaustumėte gyvenimo pilnatvę, ne visada reikalingi kokybiški ir reguliarūs lytiniai santykiai. Kai kurias „spragas“ užpildyti gali papildoma veikla. Štai keli patarimai:

  • Išmokite leisti laiką su savimi. Vienai nueiti į romantišką kino filmą ar kavinėje išgerti kavos – nieko blogo ar gėdingo. Nevenkite veikti to, ką norisi, net jei iki šiol tai darėte dviese. Mėgstama veikla ar papildomi užsiėmimai, pavyzdžiui, sportas, ne tik gerina psichinę sveikatą, padeda jaustis geriau ir pozityviau žvelgti į gyvenimą, bet taip pat leidžia džiaugtis seksualiu ir sveiku kūnu.
  • Džiaukitės šalia esančiais žmonėmis ir puoselėkite santykius su jais. Bendravimas taip pat yra vienas iš pamatinių, pačių elementariausių žmogaus poreikių. Užsidarymas savyje ir žmonių vengimas tikrai nepadės jaustis geriau.
  • Mylėkite save ir nebijokite daryti klaidų. Vienatvės baimė dažnai kankina dar ir dėl nuolatinio moralinio palaikymo poreikio, baimės klysti. Šiuo atveju praversti gali ne tik savianalizė, suvokimas, kad teisę klysti turi kiekvienas, bet ir sekso žaislai. Jie netiesiogiai didina savivertę, pasitikėjimą savimi.

Pasitenkinimas gyvenimu neturėtų priklausyti nuo šalia esančio žmogaus. Pasak psichologų, gyvenimas gali būti daug gražesnis, jei koncentruositės ties savo poreikiais, norais ir nebijosite kažką nuveikti pati, be kompanijos.

Būdų patenkinti lytinių santykių poreikį – daug

Apie sekso žaislus užsiminėme ne veltui. Kartais net ir papildomos veiklos neužgožia lytinio artumo trūkumo, kuris neleidžia moterims jaustis patenkintoms kasdieniu gyvenimu. Tačiau pulti į vienos nakties nuotykius, desperatiškai ieškoti partnerio nereikia. Apie tai, kaip vienišoms moterims patenkinti sekso trūkumą kalbėjomės su Romantika.lt specialistais. Jie pabrėžė, kad pauzė seksualiniame gyvenime gali turėti nemažai įtakos moters savivertei. Vis dėlto vienišų žmonių lytinis gyvenimas neturi būti nuobodus.

Teigiama, kad aktyvūs seksualiniai santykiai suteikia moterims daugiau pasitikėjimo savimi, gerina imunitetą. Kai sekso gyvenime staiga sumažėja, moters nuotaika ilgainiui bjūra, menksta savivertė, didėja depresijos tikimybė. Sekso žaislai gal padėti to išvengti, tačiau kokius vertėtų išbandyti?

Vibratoriai

Vibratoriai apipinti gausybe mitų, trukdančių šią priemonę išmėginti ir pasinaudoti visais jos privalumais. Kaip teigia el. parduotuvės Romantika.lt specialistai, vibratorius skirtas ne tik porų preliudiniams žaidimams suintensyvinti. Jis puikiai tinka ir vienišoms, sekso trūkumą patenkinti norinčioms moterims. Galimybė patirti orgazmą neturint partnerio leidžia į kasdienį gyvenimą žvelgti pozityviau. Be to, gebėjimas pačiai pasiekti orgazmą taip pat pakelia ir pasitikėjimą savimi, leidžia geriau pažinti savo kūną, o tai suteikia privalumų ateityje, pradedant santykiauti su nauju partneriu.

Vaginaliniai kamuoliukai

Apie šiuos žaisliukus pagalvojama rečiau, tačiau būtent vaginaliniai kamuoliukai stipriai prisideda prie makšties raumenų mankštos. Jais naudojantis lengva ne tik patenkinti seksualinį troškulį. Tokie kamuoliukai taip pat padeda išmokti džiaugtis savo kūnu, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Specialistų teigimu, vaginaliniai kamuoliukai dažnai laikomi netgi įmantriu sporto įrankiu. Pasirodo, seksualinis pasitenkinimas stipriai priklauso nuo vaginos raumenų tonuso, o tokie sekso žaislai yra puikus pasirinkimas reguliariam šios raumenų grupės treniravimui.

Laimingą, pilnavertį gyvenimą gyventi ir džiaugtis seksualiu, sveiku kūnu gali kiekviena moteris, net jei šalia nėra gyvenimo partnerio. Išmokite džiaugtis savimi ir drąsiai patenkinkite savo kūno poreikius. Svarbiausia – išlaikyti balansą. Juk retkarčiais pasinaudoti sekso žaisliukais ar nuveikti kažką be papildomos kompanijos naudinga ir fizinei, ir psichinei sveikatai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *