Pavlovo metodas – jei nori susirasti ir turėti gerą vyrą

Pavlovo metodas - norinčioms susirasti ir turėti gerą vyrą

Pavlovo metodas – sprendimas ne surasti, o turėti gerą vyrą.

Greičiausiai jog tikrai absoliučios daugumos moterų viena iš pagrindinių svajonių ir gyvenimo tikslų yra susirasti ir šalia savęs turėti gerą vyrą.  Ne viena tai patvirtins, jog tai yra išties sudėtingas o kartais net ir neįmanomas dalykas, kadangi joks vyras nėra daiktas sukurtas pagal kažkieno individualius poreikius. Net jeigu ir egzistuoja milijonai vyrų su visiškai skirtingomis asmeninėmis savybėmis, surasti tokį koks manote jums tiks, greičiausiai nepavyks. Tai kokia tuomet išeitis ir kas tas Pavlovo metodas?

Kad poroje abu partneriai būtų laimingi, neužtenka vien tik fiziologinio atitikimo. Santykių specialistai ir žmogaus fiziologiją ir psichiką tyrinėjantys mokslininkai jau daug metų atlikinėdami įvairius tyrimus ir eksperimentus aiškinasi kaip poroje atrasti tą vadinamą “Šventąjį Gralį” , kuris suteiktų besąlygiška ir neegoistinę tarpusavio laimę. Vienas iš žymiausių kada nors egzistavusių fiziologų Ivanas Petrovičius Pavlovas , kuris taip pat yra ir Nobelio premijos laureatas didelę savo gyvenimo dalį atidavė tirinėdamas psichologijos rūšį Biheviorizmą , kuri yra orientuota ne į žmogaus sąmonę, o į elgesio analizę. Pavlovas buvo įsitikinęs ir tą įrodė, kad elgesys yra sąlygojamas refleksų, kurie gali būti išugdomi arba ištreniruojami. Mokslininkas atskyrė sąlyginius (įgytus) ir nesąlyginius refleksus taip atrasdamas neįtikėtiną atradimą už kurį ir buvo apdovanotas Nobelio premija, tai Klasikinę sąlyginio reflekso teoriją. Ši teorija paaiškina žmogaus gebėjimą mokytis ir prisitaikyti pačiam to kartais net ir nesuvokiant.

Taigi, kur link mes sukame ir kaip Pavlovo teorija konkrečiai su tuo susijusi?

Pavlovo metodas tai nėra kažkokia kiekvienam atvejui 100 % vienodai veikianti ir tiesiog antgamtinius stebuklus darantis įrankis. Nobelio premijos laureato Ivano Pavlovo teorija išaiškinanti ryšį tarp  sąlyginių ir nesąlyginių refleksų, paaiškina žmogui suprantama kalba, kad  jūs galite pati iš dalies kurti savo vyro ir net gi vaikų įpročius, keisti jau nusistovėjusią elgseną ir taip turėti šalia savęs tokius žmones kokius norite. Paprastai tariant tai yra tam tikros formos žmonių dresavimas per jų psichiką, kuris anot I.Pavlovo veikia žmones, tad norint nors šiek tiek atsipalaiduoti ir pasijusti moterimi šalia tokio vyro apie kokį tu svajoji,  reikia žinoti pagrindinius pokyčių su vyru įgyvendinimo aspektus.

Kiekvienas vyras daugiau ar mažiau (net jei jūs to ir nematote) stengiasi ir nori dėl jūsų kažką padaryti.  Tu privalai susikoncentruoti ir pastebėti net ir mažiausias smulkmenas, kurias dėl tavęs padaro vyras bei  už jas apdovanoti jį. Žinoma ne pinigais, bet kažkuo kas vyrui patinka, nes visi vyrai nori būti didvyriais ir įvertintais. Net menkiausio jų poelgio nedidelis įvertinimas skatina vyrą tobulėti ir priklausomai nuo už tą poelgį gauto apdovanojimo keistis į vieną ar į kitą pusę. Pats apdovanojimo dydis turėtų būti proporcingas atliktam poelgiui dėl jūsų.  Tai reiškia, kad pvz. už  išplautus indus ar išvalytą dėmę ant grindų nereikėtų vyro šlovinti tarsi padarius didį žygdarbį ir  bėgti su juo  į lovą, bet kažkokį dėmesį parodyti reikia.

Kas teikia tavo vyrui malonumą, kurį galėtum suteikti atsidėkodama už gerą vyro elgesį  žinai geriausiai tik tu. Dauguma moterų teigia, kad vyrams aktualiausias yra s intymus ryšys ir gardus, jų mėgiamas valgis, taip  pat galimybė turėti laiko su draugais be jokių priekaištų ar  galimybė pabūti su tavimi tik dviese. Atrodo juk nieko nesudėtingo, ar taip? Svarbiausia taisyklė, tai niekada neduok apdovanojimo vyrui į priekį! Pavlovo metodas veikia pagal šiame straipsnyje aprašytus dėsningumus ir ne kitaip. Sėkmės ir kantrybės tau ne ieškant gero vyro, bet jį sukuriant !

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *