Stiliaus klaidos kurios jus sendina

Kūno kaita ir senėjimas yra neišvengiamas dalykas niekam, tačiau nors šis reiškinys yra nesustabdomas, mes vis dėl to galime šiek tiek apeiti ir taip bent vizualiai  sulėtinti šį nemalonų reiškinį. Tam reikia pasitelkti stiliaus gudrybes ir vingrybes. Atrinkome jums žymiausių pasaulio stilistų ir išvaizdos specialistų patarimus, kokios yra stiliaus klaidos, kurios jus sendina ir kaip jų išvengti.

Stiliaus klaidos kurios jus sendina

stiliaus klaidos. Venkite juodos spalvos

Venkite juodos spalvos.

Juoda spalva daro stebuklus jūsų figūrai ir ji tinka beveik kiekvienai progai, bet moteriai senstant jos oda tampa vis labiau ir labiau išblyškusi ir tai sukuria labai didelį kontrastą su juodos spalvos rūbais, kas išryškina raukšles aplink smakrą ir aplink akis. Pasak StyleAuteur.com įkūrėjos Lauren Rothman, ir stiliaus biblijos knygos: „Ką dėvėti į darbą“ autorių, užsidėjus ryškios spalvos aksesuarą, Pvz šalikėlį ar kaklo papuošalą, tai sumažins juodos spalvos sukuriama efektą, kad jūs esate išblyškusi. Ji taipogi pataria nusipirkti neutralių spalvų drabužių- kakavinės, alyvuogių, kupranugario ar pilkos spalvų- kurios yra neryškios, bet visgi prideda kontrasto. Žinoma, brangakmenių tonų spalvos yra mylimos daugumos moterų. Čia yra būdas kaip atrasti kas tinka labiausiai jūsų odos spalvai.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės

Jūs slepiatės.

Jeigu jūs stengiatės paslėpti savo šlaunis, rankas ar pilvuką po beformiu megztinių, jūs iš tiesų priverčiate save atrodyti išties gerokai vyresne, sako siuvėjų dizainerių asociacijos mokytoja Anita Kealey. Gero kirpimo švarkelis, kuris yra stačiai kirptas ties jūsų liemeniu ir yra truputi trumpesnis, puikiai parodo gražiausias jūsų talijos dalis ir sukuria vientisą  linija ties jūsų torsu.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės.Jūsų sijono ilgis vis ilgėja ir ilgėja..Jūsų sijono ilgis vis ilgėja ir ilgėja..

Vien dėl to, kad jūsų amžius vis didėja tai nereiškia, kad jūsų sijonas turi taip pat ilgėti. Sijonas iki jūsų blauzdų galbūt ir paslepia kiek sudribusius kelius, bet jis priverčia moteris atrodyti daug platesnėmis ir senamadiškomis.  Jūs turėtumėte  rasti ploniausią vietą ties jūsų keliu ar tai bus virš, po ar tiesiai ties viduriu ir tada jūsų sijono pabaiga turi siekti būtent tą tašką. Jeigu norite daugiau priedangos, išsirinkite aptemptą sijoną, kuris būtų jums iki blauzdų vidurio. Tai yra labai apgaulingas ilgis, dėl to pasinaudokite mūsų patarimu, kad rasti sau tinkamą ilgį.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės.Jūsų liemenėlė yra netaisyklingu kampuJūsų liemenėlė yra netaisyklingu kampu.

Neteisingo dydžio liemenėlė priverčia jus atrodyti trumpesne, senesne ir sunkesne. Pasak vieno garsiausių JAV liemenėlių salono Linda’s Bra Salons specialistų, liemenėlės užsegimas turi būti užsegamas ant paskutinio kabliuko, T.y suveržiamas maksimaliai.  Taip jūsų krūtų forma atrodys standesnė ir jaunatviškesnė. Ir būtent nuo šio lygio reikia keisti liemenėlę į didesnę. Tai reiškia, kai liemenėlė suveržta maksimaliai, verš per daug, reikia keisti ne esamos liemenėlės suveržimo padėtį, bet keistis visą jos dydį ir pakeitus jį, liemenėlę ir vėl suveržti maksimaliai.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūsų džinsai yra per daug apsitempę.Jūsų džinsai yra per daug apsitempę.

Tamprus džinsas, kuris ir atrodo gražiai ir jaučiamės jame patogiai yra tikra moterų palaima. Tačiau norint atrodyti išties geriau, reikia nepersistengti su jų laisvumu ar aptemptumu.  Ant džinsų etikečių galite rasti šias jų sudedamasis medžiagas: Lykrą, spandexą arba elastiną. „Geriausia yra ieškoti džinsu su 2% elastino“ Tuomet džinsai ant jūsų kojų atrodys geriausiai-  jūsų kojos neatrodys tarytum bandytų atsilaisvinti iš jūsų kelnių, kas išties labai sendina, storina ir primena apsileidimą.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūsų akiniai yra per daug prabangaus moksliuko stiliausJūsų akiniai yra per daug prabangaus moksliuko stiliaus.

Tamsūs, stambūs akinių rėmai paryškina raukšles ir paakių šešėlius. Akių aksesuarų mados kompanijos “Eyecessorize” stiliaus ekspertas ir atstovas Lawrence Zarian pataria rinktis delikačius rėmelius su blizgučiais ar brangakmeniais. Šie atspindės šviesą. Jei tai jums labai nepatinka eksperimentuokite su nenoninėmis spalvomis akinių vidinėje pusėje, tai turės tokį patį šviesinantį ir švytintį efektą. Dar viena pastaba: „Dauguma moterų bando paslėpti raukšles, ir maišelius paakiuose su didesniais rėmeliais, bet pasak Zariano, kuo vyresne tampate, tuo delikatesni turėtų būti jūsų akinių rėmeliai“.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūs nešiojate plonos vilnos gaminiusJūs nešiojate plonos vilnos gaminius.

Pasak vienos žymiausių JAV stiliaus kompanijos Saks.com specialistės Marjon Carlos, plona vilna nesukuria geriausios formos – dalinai dėl to , kad ji yra lipni ir labai patogi. Bet jeigu jūs labai labai labai labai mylite šį audinį rinkitės puoštą ar nėriniuotą variantą kuris paslėps jūsų apvalumus ir strategiškai paslėps visus iškilimus. Kitas variantas: Dvigubai megzta vilna, turi didesnį medžiagos tankumą, bet vis dar yra pakankamai tampri, kad būtų patogi. Taip pat siūlome pasirinkti rūbą su išryškinta talija, pvz suknelę su pasijoniu, kuri sudaro standžios struktūros iliuzija, bet daugumai moterų tai tik padeda geriau atrodyti.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Neslėpkite savo kakloNeslėpkite savo kaklo.

Atrodo labai lengva pataisyti: paslėpkite didžiąją dalį savo kaklo su golfu, bet geriau rinkitės V formos iškirptę arba apvalų kaklą, tai pritrauks dėmesį į jūsų dekoltė (žinoma būkite atsargi, kad ji nebūtų per gili). Marškinėliai su apykakle, atitraukia dėmesį nuo kaklo ir tuo pačiu metu jį truputėli labiau pridengia. Jūs dar galite pasirinkti ryškų kaklo aksesuarą, kuris yra gražiai prigludęs prie kūno. „Nenešiokite aplink kaklą apsivyniojusių, tarytum smaugiančių grandinėlių“ . Pasirinkite bent 50cm stilių.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūs apsipirkinėjate su žmogumi kurį labiausiai myliteJūs apsipirkinėjate su žmogumi kurį labiausiai mylite.

Jūsų šešiolikos metų dukra gali atrodyti neapsakomai mielai raštuotoje neoninių spalvų suknelėje- ir nėra nieko blogo jei jūs norite žengti kartu su mada, sako Allison Berlin, stilistė ir puslapio StyleMadeSimple.net įkūrėja. Bet kai kalbame apie rūbus, kuriuos turėtumėte turėti savo spintoje, geriau yra rinktis klasikinį stilių, kuriame būtų žiupsnelis mados: išbandykite švelnius, gėlėtus raštus ant šilkinių marškinėlių be rankovių, palikite odą motociklininkams ir prisijaukinkite pagrindines spalvas, tokias, kaip medžiotojų žalia, Burgundijos spalva arba pasteles, vietoj ryškių rėkiančių spalvų.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. ūs tausojate rūbus kurie plonina vestuvėms ir naujųjų metų vakaruiJūs tausojate rūbus, kurie plonina, vestuvėms ir naujųjų metų vakarui.

Ploninantys audiniai gali jus pajauninti keleriais metais, tiesiog išlygindami nelygumus ant jūsų talijos. Heather Thomson, liekninančių audinių firmos Yummie įkūrėja, sako, kad ji buvo pašiurpusi liekninančiais gaminiais, kurie buvo siūlomi iškart jai po gimdymo. Nors jūsų liekninantys  rūbai turėtų apsitempti aplink kūną, tuo pačiu metu jie neturėtų būti per daug suveržti, tam kad išvengti vienokių ar kitokių sveikatos sutrikimų.  Per mažo dydžio drabužių dėvėjimas neprivers jūsų atrodyti lieknesnei, tai privers jus atrodyti apgailėtinai, aš nebežinau, kaip dar labiau galima tai pabrėžti.“ Sako Thomson. „Jūs žinote, kad tai yra jums tinkantis produktas kai galite kvėpuoti ir nestovite vakarėlio kampe negalėdama kvėpuoti.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūsų stambiausia vieta yra po keliaisJūsų stambiausia vieta yra po keliais.

Masyvūs kulnai ar platformos pridės nereikalingą sunkumą apatinei jūsų kūno daliai. „Ieškokite kažko kuklesnio ir plonesnio“ sako StyleAuteur.com įkūrėja Lauren Rothman. Aukštakulniai su ilgu plonu kulnu yra jos mėgstamiausi, nors ji pataria moterims, kurios daugiau vaikšto rinktis absoliučiai minimalų kulniuką. Kad ir kaip ten bebūtų pasako jos, siauras ir aštrus batų priekis niekada neišeis iš mados.

Stiliaus klaidos. Jūs slepiatės. Jūs dar negirdėjote Prancūziškos taisyklės šiam aksesuaruiJūs dar negirdėjote Prancūziškos taisyklės šiam aksesuarui.

Trumpas šilkinis šalikėlis aplink kaklą, gali pritraukti nenorimą dėmesį į kaklo plotą- net nepaminint, kad atrodysite kaip lėktuvo palydove iš šešiasdešimtųjų metų. Jei norite atrodyti linksmai (ir labai prancūziškai), geriau užsiriškite šalikėlį kaspinėliu (arba mazgu) aplink jūsų rankinuko rankeną, būtinai kontrastinės spalvos. Paskutinis patarimas : sęgės ar sagės nesisekite prie jūsų švarko apykaklės, tai jus labai pasendins- tuo labiau žinant, kad toks stilius buvo madingas prieš daugybę metų. Geriau prisisekite aksesuarą prie kardigano.

http://www.atletas.lt/lt/treniruokliai/kardio-treniruokliai/dviraciai-treniruokliai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *