4 Kol kas geriausi šių metų podiumo stiliai

4 Kol kas geriausi šių metų podiumo stiliai

4 Kol kas geriausi šių metų podiumo stiliai

Pirmosios 2014 metų rudens kolekcijos Aukštosios mados savaitėje-kuri prasidėjo Sekmadienį Paryžiuje- pademonstravo ,kaip ir tikėtasi , didžiąja dalimi sudėtingų ornamentų ir originalių raštų sukneles, ir taipogi įdomesnių būdų kaip jas dėvėti. Pradedant Dior ir baigiant Giambattista Valli, mes matėme rūbų kuriuos būtu galima iš tiesų dėvėti, nors ir prabangių, drąsių spalvų įvaizdžių  ir naujų kūrybingų siluetų. Žemiau rasite, mūsų mėgstamiausius įvaizdžius iš vakarykščio šou parodos.

geriausi šių metų podiumo stilių scena 1

  1. Vakarykštės dienos Giambattista Valli šou baigėsi visiškai netikėtu posūkiu: Nuotaka, modelis žengė podiumu apsirengus kasdieninės pižamos marškinėliais. Žinoma, ji taipogi dėvėjo degradé (senoviško stiliaus aut.pastaba), plunksnuotą, ilgą pustą torto formos sijoną- kuris atrodė tiesiog paprastai kartu su šilkiniu pasijoniu.

 geriausi šių metų podiumo stilių scena 2

  1. Raf Simons mums dar kartelį, parodė,kodėl Dior išlieka toks jaudinantis; sezonas po sezono.  Ilgi Marie Antoinettes stiliaus sijonai yra užvaldę Instagram‘ą, bet būtent klasikinio vilnonio švarko evoliucija labiausiai išsiskyrė iš minios. Su karoliukais, su įvairiausiais sluoksniais audinių, ir nešiojamas ant juodos palaidinės aukštu kaklu, tai buvo aukštosios mados klasė, stebinančiai paprastame pavidale.

 geriausi šių metų podiumo stilių scena 3

 

  1. Marco Zaninio antras leidimas galvos dangalų sukurtų kartu su Schiaparelli ir daugybė petite chapeau (mažų skrybelaičių aut. Pastaba) sukurtų Stepheno Jones. Kol visi ėjo iš proto dėl blizgučių ir gyvūnų raštų (podiumas buvo papuoštas leopardo raštais), mes mėgavomės šokiruojančiomis rožinio aksomo suknelėmis su gelėtais motyvais- kartu su, nuostabaus džiunglių žalumo galvos apdangalais.

 geriausi šių metų podiumo stilių scena 4

  1. Sekmadienio vakaro Versace ateljė parodė, kad nesimetriški siluetai dominavo podiumą, kartu su rankovėmis ir kelnėmis vis apsikeičiant vaidmenimis ( kartu netgi su keliais kombinezonais tik su viena koja). Šis galingas kostiumas ant vieno peties su kalėta ir agresyvia talija atrodė stipriai ir elegantiškai.
  2. Internetas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *