Šiuolaikinės LED lempučių girliandos

Jei šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte efektyviau ir šiuolaikiškiau dekoruoti savo namus artėjant gražiausioms ir labiausiai laukiamoms metų šventėms, šiemet nepamirškite ir LED lempučių girliandos. Žinoma, galbūt girliandas jūs naudojote jau ne vieną dešimtmetį ir tai jums neatrodo jokia naujovė, tačiau šiuo atveju kalbame apie LED technologijos pagrindu veikiančias girliandas, kurios visapusiškai pranoksta įprastines tradicinėmis tapusias girliandas. Todėl jei iki šiol jums nebuvo tekę girdėti, kokiais privalumais pasižymi LED lempučių girliandos, pateiksime jums keletą iš jų.

LED girliandos yra labai ekonomiškos

Tai yra pats didžiausias ir svarbiausias LED technologijos privalumas. LED girliandos yra daug ekonomiškesnės už įprastines girliandas. Statistiniai duomenys rodo, kad LED lemputės sunaudoja 70-90 proc. mažiau elektros energijos, todėl jei girliandomis jūs esate pratę puošti ne tik kalėdinę eglutę, tačiau taip pat ir visus savo namus (tiek jų vidų, tiek ir išorę), LED sprendimas gali būti pats optimaliausias, efektyviausias ir ekonomiškiausias.

Didelis girliandų pasirinkimas

Kadangi LED technologija akimirksniu spėjo išpopuliarėti visame pasaulyje, LED lempučių girliandos pasižymi labai didele įvairove. Rinkoje galite atrasti begalę skirtingų modelių – veikiančių tiek tiesioginio elektros šaltinio pagalba, tiek ir baterijų ar akumuliatoriaus dėka. Jei pasirenkamos LED girliandos, kurioms nereikia elektros šaltinio, tampa daug patogiau dekoruoti tiek kalėdinę eglutę, tiek ir visus namus. Be to, nereikėtų pamiršti, kad galima pasirinkti labai skirtingo ilgio, spalvų ir formų LED girliandas, kurias taip pat nėra sudėtinga sujungti tarpusavyje, savo namams suteikiant dar daugiau originalumo ir jaukumo.

LED lemputės yra daug ryškesnės

Jei LED girliandas lygintume su įprastinėmis, pastebėtume labai akivaizdų lempučių ryškumo skirtumą. LED lemputės yra gerokai ryškesnės, o tai reiškia, kad daug gražiau ir maloniau šviečia.

Girliandos, veikiančios LED technologijos pagrindu, yra saugesnės

LED girliandos neįkaista, todėl nėra rizikos, jog užsidegs kalėdinė eglutė, baldai, interjero detalės ar tekstilės audiniai. Be to, tokios šiuolaikinės technologijos pagalba veikiančios girliandos nėra pavojingos žmonėms, t.y. jos negali nudeginti, todėl tampa puikiu sprendimu auginant mažamečius vaikus.

LED girliandos tarnauja daugybę metų

Jei įsigysite LED girliandą, galite būti tikri, kad ją naudosite daugybę metų. Tiesą sakant, ši technologija jums apskritai leis pamiršti apie tai, ką reiškia kasmet pirkti naujas girliandas ir patirti papildomas dideles išlaidas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *