Geriausi patarimai renkantis minkštus baldus

Kiekvienas namų kambarys, ypač svetainė ir miegamasis arba individualūs vaikų kambariai turi būti jaukūs ir patogūs. Patogumą dažniausiai mums užtikrina gerai parinkti, kokybiški minkšti baldai. Tačiau kaip išsirinkti tokius baldus, kurie labiausiai tiks jums?

Nesvarbu, kokius baldus perkate: klasikinius, vintažinius ar modernius – svarbiausia yra kokybiškos medžiagos bei pačių baldų konstrukcija. Geriausių ir patogiausių baldų grožis slypi jų viduje, todėl didžioji baldų vertės dalis yra dažniausiai yra nepastebima, nes tai yra stabili ir kokybiška baldų struktūra ir gamybos medžiagos.

Minkštų baldų komplektas. Nuotrauka iš https://www.gintarobaldai.lt/svetaines-baldai/minksti-baldai.

Minkštų baldų komplektas. Nuotrauka iš https://www.gintarobaldai.lt/svetaines-baldai/minksti-baldai.

Kad išsirinkti tinkamus ir ilgai tarnaujančius baldus, labiausiai atkreipkite dėmesį į minkštų baldų komfortą ir stilių. Prieš įsigyjant minkštą kampą, fotelį ar sofą, skirkite bent truputį laiko tam kad ant jų pasėdėti ir išbandyti kiekvieną jums patinkantį modelį. Svarbiausia yra įsipatoginti ir nesivaržyti, kaip dažniausiai elgiamės svetimoje aplinkoje. Pasistenkite kuo labiau atsipalaiduoti ir išbandyti kuo daugiau įmanomų poilsio pozicijų. Įsitikinkite, kad baldai atitinka visus jūsų patogumo troškimus ir normas.

Laikui bėgant pamažu atmeskite mažiau tinkamus variantus. Lyginkite svarstomus baldus palaipsniui pagal svarbiausius jų kriterijus.

Grožis toli gražu nėra svarbiausias. Tam, kad sofa ar fotelis tarnautų kuo geriau ir ilgiau, privalo būti kuo stipresnė konstrukcija. Jei baldas bus naudojamas rečiau, ši taisyklė nėra tokia svarbi, bet dažnai ar net kasdien naudojamiems baldams tai yra didžiausia būtinybė. Kietmedis yra geriausias pasirinkimas, nes yra kur kas tvirtesnis jei minkštesnės medžio rūšys, todėl konstrukcija bus labai tvirta.

Baldai, kuriuos statysite kambario viduryje turi turėti tvirtą ir stambią nugarinę dalį. Pernelyg plona atrama suteiks baldui nestabilumo. Geri minkšti baldai privalo būti sunkūs. Jeigu tokius baldus transportuoti yra lengva, vadinasi jų konstrukcija yra labai silpna ir nekokybiška. Kadangi minkšti baldai nuolat patiria daug įtampos, baldai neturi nei būti, nei atrodyti lengvi. Tvirta baldų konstrukcija yra dar svarbesnė šeimoms su vaikais, kai ant baldų yra nuolat šokinėjama.

Kalbant apie ilgesnius baldus, net menkiausias įlinkimas viduryje yra siaubingos konstrukcijos ženklas. Tokie baldai yra labai nepatvarūs ir net po trumpo naudojimo gali lengvai įlūžti. Jeigu ieškote patvarių ilgų baldų, paieškokite tokių, kurie naudoja patvaresnę, metalinę konstrukciją.

Prieš pat perkant baldus, kurių nėra jokioje parduotuvėje ar salone, būtinai išbandykite modelį, kuris yra labai artimas jūsų senesniam pasirinkimui. Be galo svarbu yra tinkamai išmatuoti baldus ir vietą, kurioje jie stovės. Taip žinosite, ar baldai tinka jūsų kambariui ir ar jie nesukels nepatogumų bandant laisvai judėti po namus. Svarbiausia yra nepamiršti, kad kokybė yra kur kas svarbesnė už išvaizdą, nes būtent užtikrina, kad jūsų baldai tarnaus ilgai ir bus labai patogūs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *