Kokius automobilius nuomai renkasi moterys?

Kokius automobilius nuomai renkasi moterys

Ankstesniame straipsnyje nagrinėjome kokiais automobiliais dažniausiai važinėjasi Lietuvos moterys ir iš surinktų draudimo kompanijų duomenų buvo nustatyta, jog mėgstamiausi moterų automobiliai yra: „Peugeot 307“, „VW Golf“, „Opel Astra“, „Audi A4“ ir „Mazda 6“ Šiame straipsnyje aiškinamės, kokie automobiliai populiariausi tarp moterų  automobilių nuomos punktuose, kadangi Automobilių nuoma šiais laikais įgauna neįtikėtiną pagreitį ir tampa vis įprastesniu reiškiniu Lietuvoje.

Kodėl automobilių nuoma?

Automobilio nuomos paslauga Lietuvoje egzistuoja jau nevieną dešimtmetį. Ilgą laiką ši paslauga praktiškai buvo aktuali tik laikinai į Lietuvą atvykusiems žmonėms, kurie neturėdavo kitos išeities, kaip tik nuomotis automobilį jeigu jis būdavo jiems reikalingas, beto jis buvo labai brangi ir daugeliui žmonių tiesiog neįkandama, tačiau šiais laikais automobilių nuoma neįtikėtinai klęsti Lietuvoje net ir tarp ilgą laiką gyvenančių Lietuvos piliečių. Kainos šių paslaugų taip pat drąstiškai sumažėjo ir automobilio nuomos paslauga pasidarė prieinama praktiškai visiems. Kad susidarytumėte preliminarią nuomonę apie šių paslaugų kainas, galite apsilankyti vienos iš populiaresnių automobilių nuomos kompanijos informacinėje svetainėje: Automobilių nuoma Vilniuje .

Brangūs degalai, augantys remonto įkainiai ir laiko bei žinių prižiūrint automobilį techniškai, trūkumas vis labiau apsunkina gyvenimą ir priverčia žmones ieškoti atitinkamų sprendimų. Vienas iš jų-  Automobilių nuoma ir visų anksčiau paminėtų rūpesčių palikimas užnugarį. Nors ir neįtikėtinai skamba, tačiau tam tikrais atvejais išsinuomoti automobilį, žymiai labiau apsimoka nei, kad turėti ir išlaikyti nuosavą automobilį.

Automobilio nuoma moterims?

Nuosavo automobilio išlaikymas, gali kelti pastovius rūpesčius. Gerai, jeigu patys sugebame tinkamai rūpintis automobiliu, suprasti jį, laiku remontuoti ir užkirsti kelią didelėms problemoms, kurios gali kilti dėl aplaidumo ir žinių trūkumo eksploatuojant automobilį. Niekam nenuostabu, kad vienišoms moterims, prižiūrėti savo automobilį yra nelengvas iššūkis, todėl automobilio nuoma galėtų būti viena iš alternatyvų palengvinti šią naštą. Atlikus tyrimą ir viską gerai paskaičiavus, žmogui, kuris savo nuosavo automobilio priežiūrą visiškai atiduoda į automobilių meistrų rankas, nuomotis automobilį gali būti netik pigiau, bet ir patogiau, kadangi išsinuomavus automobilį iš automobilių nuomos punkto, jis jau bus apdraustas, garantuotai techniškai tvarkingas, o kai kuriais atvejais nuomos punktai net prisiima pilną atsakomybę, sugedus automobiliui ir patys juos pasirūpina. Kitaip tariant, išsinuomavus automobilį, viskas, ko reikia vairuotojui, tai tiesiog pasirūpinti degalais. Ne gana to, nuomos punktai šiais laikais siūlo vis naujesnius automobilius, kurie yra gerokai ekonomiškesni, todėl net ir patys degalų kaštai kažkiek sumažėja naudojantis automobilių nuomos paslauga.

Kokius automobiliu nuomai renkasi moterys?

Nors automobilių nuomos paslaugą siejame su pigesne automobilio eksploatavimo alternatyva, tačiau turimais automobilių nuomos punktų duomenimis, statistika rodo, nevisai tai. Situacija kardinaliai skiriasi ir iš automobilių nuomos punktų moterys išvažiuoja visiškai kitokiais automobiliais nei moterys vairuojančios savo automobilius.

Ankstesniame tyrime buvo ištirta, kad pirkdamos sau automobilį moterys labiausiai atkreipia dėmesį ne į pačią automobilių markę, bet į išvaizdą, ekonomiškumą ir patikimumą. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad moterys mieliau perka mažesnio litražo, sodresnių spalvų ir ovalesnių, bei švelnesnių formų automobilius, kurie dažniausiai joms tik iš nuogirdų yra patvaresni dėl visiems gerai žinomų priežasčių- Juk savo asmeninio automobilio eksploatavimas  yra tiesiogiai susijęs su eksploatavimo išlaidomis. Automobilių nuomos punktuose situacija yra kita. Čia visi automobiliai yra apdrausti, suremontuoti, o gedimo atveju automobilių nuomos punktų kompanija pati pasirūpina visais reikalais. Taigi moterims nebereikia dėl nieko sukti galvos, todėl, kai nebėra rūpesčio dėl automobilio išlaikymo išlaidų, pasikeičia net ir moterų automobilių skonis. Pagal surinktus naujausius duomenis iš keleto Lietuvos automobilių nuomos punktų, 2015-ais metais tarp moterų labiausiai dominavo gerai žinomų automobilių markės: Audi, BMW, Mercedes, Toyota ir Volkswagen, tačiau skirtingas moterų skonis automobilių markėms nuomos punktuose nei kasdieniame gyvenime yra tik pradžia. Nuomodamosi automobilius moterys visiškai užmiršta net ir automobilio ekonomiškumą ir patogumą. Jei pirkdamos automobilį, moterys labiausiai atkreipdavo dėmesį į jo ekonomiškumą ir valdymo patogumą. T.y renkasi nedidelius, mažesnio litražo automobilius, tai besinuomojant automobilį labiausiai dėmesys krenta į jo prašmatnumą ir erdvumą.  Dėl neaiškių priežasčių moterims staiga pradeda patikti didesni ir erdvesni automobiliai, kurie yra atitinkamai galingesni ir mažiau ekonomiškesni.

Taigi, jeigu vargstate su savuoju automobiliu, siūlome nedvejoti ir pasvarstyti apie šia galimybę. Automobilių nuomos punktų toli žvalgytis nereikia. Jų yra kiekviename mieste. Dažniausiai jie turi savo internetines svetaines, tad juos nesunkiai galima surasti  naudojantis paieškų sistemomis suvedant jose frazes:  Auto nuoma kaune arba automobilių nuoma Kaune. Priklausomai nuo miesto, kuriame ieškote šios paslaugos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *