„Domus Lumina“ langų uždengimai – rankų darbo meno kūrinys

domus lumina

Langų uždangos šiandien pasižymi ypatinga įvairove. Vienų langus puošia žaliuzės, kitų – roletai, o treti lieka ištikimi užuolaidoms. Tačiau apie tai, kaip šios langų uždangos gaminamos ir kokį kelia joms tenka „nueiti“ iki tol, kol pasiekia klientų namų langus, retas kuris pagalvoja. Dažnai įsivaizduojamas masinės langų uždangų gamybos modelis – klaidingas. Apie tai, kiek dėmesio tam skiriama ir kaip į gamybos procesą įsijungia kiekviena


Dėmesys detalėms ir efektyviam komandiniam darbui
s komandos narys mums papasakojo „Domus Lumina“ langų uždangų ekspertai.

Pasiūti užuolaidas, pagaminti roletus ar sukonstruoti žaliuzes – ne vieno žmogaus rankų reikalaujanti užduotis. Kiekvienas užsakymas formuojamas individualiai – nuo parenkamų audinių ir spalvų iki tikslių matmenų, pritaikomų atsižvelgiant į kliento poreikius. Juk langai yra namų vizitinė kortelė, tad ir jų uždangoms turi būti skiriama pakankamai dėmesio.

Gaminant roletus, žaliuzes ar bet kurią kitą langų uždangą, kiekvienas gamyboje dalyvaujantis komandos narys prie galutinio rezultato prisideda savaip. „Vienos rankos siuva, dygsniuoja, formuoja plisuotas žaliuzes, kitos veria strypus, kurie reikalingi romanetėms, arba pjausto audinį pagal numatytus parametrus. Dar kitos rankos darbuojasi prie medinių žaliuzių, veriant juosteles. Komandoje didelį vaidmenį atlieka technologai, kurie tikrina audinių kokybę, balansuoja ir testuoja visus pagamintus langų uždengimus, kad šie kuo gražiau priglustų prie lango ir atitiktų techninius reikalavimus“, – pasakojo „Domus Lumina“ ekspertai.

Kiekviena langų uždanga gaminama su visišku atsidavimu, meile ir dėmesiu būsimam rezultatui. Būtent čia ir slepiasi visas gamybos proceso menas, kuriame automatiniai mechanizmai pritaikomi labai minimaliai. Viskas gaminama atidžiai, siekiant ne kiekybės, o kokybės ir ne tik klientą, bet ir visą specialistų komandą džiuginančio galutinio rezultato.

Foto roletų gamyboje – aplinkai nekenksmingos medžiagos

Kitas dalykas, kuris kalbantis su langų uždangų ekspertais privertė suklusti – foto roletų gamybos technologijos. Tokiai langų uždangai pagaminti reikia skirti dar daugiau dėmesio, ypatingai – norint, kad galutinis rezultatas būtų nepriekaištingos kokybės.

„Domus Lumina“ komanda foto roletų gamybai pasitelkia patentuotą „Hewlett Packard“ spausdinimo technologiją. Ji nuotraukų ar iliustracijų ant audinio spausdinimui naudoja specialius lateksinius dažus. „Tai – vandens pagrindo dažai, nekenkiantys aplinkai. Visi audiniai taip pat yra sertifikuoti aukščiausios kokybės sertifikatais – „Greenguard Gold“ ir „Ecologo“ – garantuojančiais, kad jie ne tik saugūs gamtai, bet ir tinkami naudoti kokybei itin jautriose patalpose, pavyzdžiui, vaikų darželiuose, mokyklose ar medicinos įstaigose“.

Kalbinti langų uždangų ekspertai taip pat džiugiai pasakojo, koks geras jausmas apima pildant slaptas klientų svajones. Tai jie daro papuošdami foto roletus ne tik dizainerių kurtais raštais, bet ir asmeniniais užsakovų meno darbais, vaikų piešiniais ar džiugias emocijas keliančiomis atostogų nuotraukomis. „Tokiu būdu klientas gauna unikalų langų uždengimą, kurio nerastumėte jokiuose kituose namuose“, – džiaugiasi „Domus Lumina“ langų uždangų gamintojai. Foto roletai, anot jų, suteikia namų interjerui originalumo ir perteikia savitą šeimininkų skonį.

Atsakomybę už aplinką jaučianti įmonė

Net ir nesiremiant masinės gamybos principu įvairių atraižų, audinių vis tiek lieka, tačiau šios nekeliauja šiukšliadėžėn, kaip galima pagalvoti. „Visas likusias, jau nebereikalingas medžiagas, audinius, atraižas ir karpinius mes padovanojame darželiams, mokykloms ar net šeimoms. Jie šias medžiagas panaudoja rankdarbiams, namų dekoracijoms.“ Toks sprendimas ne tik tausoja gamtą, bet ir padeda išnaudoti vaikų kūrybinį potencialą, remia ugdymo įstaigas, o tai – sektinas pavyzdys kitoms įmonėms.

Apibendrinant norisi dar kartą akcentuoti, kad „Domus Lumina“ langų uždangų gamyba yra ne tik sudėtingas darbas, reikalaujantis darbščių rankų ir kūrybinio mąstymo. Taip sukuriami gaminiai su išliekamąja verte. Rankų darbas šiandien dažnai nuvertinamas, todėl labai svarbu suprasti, kiek daug pastangų, laiko ir meilės iš tiesų reikia įdėti, kad namus puoštų aukštos kokybės, stilingos ir praktiškos langų uždangos.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *