Ametistas- Sveika jūsų kūnui ir sielai

Ametistas- Magiškas akmuo jūsų kūnui ir sielaiAmetistas – tai kvarcinio mineralo atmaina arba tiesiog kristalas gebantis keisti savo spalvą prie tam tikrų sąlygų. Ametisto spalvų variacija apima nuo šviesiai alyvinės iki gilios purpurinės spalvos. Ametistas taip pat gali būti mėlynos arba skaisčiai violetinės spalvos, o palaikius jį dirbtinėje šviesoje jis tampa pilkas. Kaitinant šį kristalą, jis praranda savo spalvą ir gali įgauti netgi gelsvą, žalią spalvas arba išviso tapti bespalvis. Tai yra neįtikėtinos galimos spalvų išraiškos kristalas, todėl jau nuo senovės jis buvo begalo naudingas gaminant papuošalus ir kitus juvelyrinius dirbinius.

Neapsakomas šios mineralinio akmens grožis tai dar ne viskas! Nuo pat senovės iki šių dienų yra manoma, jog šis akmuo turi neįtikėtinų savybių galinčių tiesiogiai įtakoti jūsų gyvenimą ( Žinoma tik gerąja prasme). Senovės Graikai buvo įsitikinę, jog šis akmuo yra geriausias būdas atsikratyti girtuoklystės arba bent jau palengvinti varginančias pagyrias. Tai ir lėmė, jog jie šį akmenį pavadino Ametistu, kuris iš graikų kalbos reiškia “negirtas”.

Gydančiosios Ametisto savybės:

Tikima jog kaip ir visi mineralai Ametistas turi gydomųjų savybių.  Šių kristalų skleidžiama energija padeda kovojant su galvos skausmu, gerina jūsų koncentraciją, skatina ląstelių atsinaujinimą todėl gerėja kraujo kokybė bei sustiprėja įmūninė organizmo sistema, jaučiamas teigiamas poveikis sergant plaučių ar skrandžio ligomis ir turint odos problemų. Taip pat akmuo gerina žarnyno ir inkstų veiklą. Kristalai naudojami net gi gydant žmones nuo vėžinių susirgimų. Ametisto skleidžiama teigiama energija padeda esant fiziniam, emociniam ar psichologiniam išsekimui arba esant stresui. Ametisto kristalas stimuliuoja jūsų hormonų produkciją, palaiko teigiamą endokrininę sistemą ir metabolizmą, organizmo pusiausvyrą, šalina nuovargį, stiprina atmintį.

Metafizinės Ametisto savybės:
Be tiesiogiai mūsų organizmą veikiančių gydomųjų savybių Ametistas stipriai įtakoją žmogaus metafizines savybes. Tai reiškia, jog šis akmuo gali padėti jums suvokti dalykus, kurių anksčiau nesuvokėte arba manėte, kad atsakymo į tam tikrus klausimus tiesiog nėra. Kitaip tariant, akmens energija suaktyvina dešiniojo smegenų pusrutulio darbą, taip leisdamas žvelgti už iliuzijos ribų ir aiškiau suprasti tiesą, kurios ieškojote. Jis žadina didesnį sąmoningumą, lavina intuiciją, įkvepia naujiems arba kaip manėte anksčiau neįgyvendinamiems tikslams siekti naujos motyvacijos ir energijos, suteikia gyvenimui kryptį, mintis ir norus pakelia į aukštesnį dvasinį lygmenį. Ametistas iš tikrųjų suteikia  raminantį ir atpalaiduojantį poveikį. Jį rekomenduoja, norintiems sumažinti liūdesį, sielvartą, išsklaidyti negatyvumą.

Norint pajusti visas šias magiškąsias Ametisto galias, visų pirmą reikia tikėti juo, o tik tada mėginti taikyti jį praktikoje. Taip pat svarbu žinoti, jog naudojantis šiais akmenimis, nereikia jų valgyti, trinti į kūną ar kvėpuoti jais. Vienintelis rekomenduojamas sąlytis su šiuo akmeniu yra turėti jį šalia patogioje sau vietoje. Iš šių kristalų gaminami neįtikėtinai gražūs žiedai, pakabukai, apyrankės, vėriniai ar kiti juvelyriniai dirbiniai, todėl būtų netik naudinga, bet ir gražu nešioti tokį papuošalą ant savęs. Jei papuošalai nedomina tai bent nešiotis atskirą nuglūdintą kristalą kišenėje arba rankinėje. Ametistas taip pat yra puiki namų interjero puošmena. Galima įsigyti iš šio kristalo pagamintų Vazų, indų, žvakidžių, statulėlių ir įvairiausių kitokių dekoracijų dėl kurių jūsų namai prisipildys netik nematomos teigiamos – gydančiosios energijos, bet  ir suteiks namų interjerui išskirtinumo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *