Nosies plastinė operacija- Ką reikia žinoti?

Nosies plastinė operacija. ir ką ką reiktų apie ją žinoti

Nosies plastinė operacija- Ką reikia žinoti

Nosies plastinė operacija yra viena iš dažniausiai pasirenkamų plastinės chirurgijos procedūrų tiek tarp vyrų tiek tarp moterų. Kartais šis sprendimas būna pasirenkamas skubotai ir neapgalvotai- neįvertinant galimo rezultato pasėkmių, todėl, kad taip nenutiktų labai svarbu žinoti, ko reikėtų tikėtis šitaip tobulinant savo išvaizdą.

Straipsnyje pateiksime keletą patarimų, surinktų iš žmonių, atlikusių minėtąją operaciją.

  1. Pasiruoškite galimam skausmingam ir itin nepatogiam gijimui. Didžiajai daliai pacientų po operacijos neprireikia stiprių, skausmą malšinančių vaistų. Vis dėlto, vertėtų asmeniškai įvertinti, kiek stipriai toleruojate skausmą. Bet kokiu atveju, jeigu ir itin nesikankinsite, patogu nebus. Prisiminkite tą kartą, kai buvote labiausiai peršalę – kai nosis buvo tokia užgulta, kad, atrodė, sprogs… Ir padauginkite tai bent keletą kartų. Kurį laiką nieko neužuosite, valgysite tik minkštą maistą ir, jeigu nešiojate akinius, teks priprasti matyti pasaulį kiek blankiau nei įprasta – sutvarstyta nosis nebus tinkama atrama akinių rėmeliams.
  2. Pasiruoškite išsausėjusiai gerklei. Kadangi nosies plastinė operacija tam tikram laiko tarpui palieka kvėpuoti tik per burną, prisiminkite, jog sausuma gerklėje kurį laiką bus nuolatinė jūsų būsena. Tai itin nemalonu naktį, kai tenka vėl ir vėl atsibusti dėl dar vienos stiklinės vandens.
  3. Nepaisant to, kad jums gali neskaudėti, veidas atrodys kaip sumuštas. Tikėtina, jog jūsų plastikos chirurgas išrašys medikamentų, mažinančių žaizdas ir raudonį, tačiau visiškai šios būsenos neaplenksite.
  4. Bent mėnesį po atliktos nosies plastinės operacijos susilaikykite nuo sportavimo. Padidėjęs kraujo spaudimas gali padidinti nosies ir viso veido tinimą ir žaizdas.
  5. Galutinių rezultatų verta tikėtis po 12-15 mėnesių. Daugumai pacientų itin stiprus tinimas išnyksta per 10-14 dienų, dar labiau pamažėja per 4-6 savaites, tačiau visiško išgijimo gali tekti palaukti metus ir daugiau (ypač nosies galiuko srityje). Ir tai visiškai normalu. Turite suprasti, jog viena jūsų kūno dalis ką tik pakeitė savo formą, todėl turite būti kantrūs ir išlaukti norimų rezultatų.

Taigi, nosies plastinė operacija, nors ir viena iš dažniausiai pasirenkamų, nėra tokia paprasta. Tam, kad atrodytumėte taip, kaip visada svajojote, reikės šiek tiek pakentėti. Tačiau juk ne veltui sakoma – grožis reikalauja aukų, tiesa?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *