Naujos kartos peptidų technologija jaunystės išlaikymui

Peptidai ir naujos kartos technologija jaunystės išlaikymuiPeptidai ir naujos kartos technologija jaunystės išlaikymui

Peptidai ir naujos kartos technologija jaunystės išlaikymui

Kiekviena moteris siekia išlikti jaunatviška kaip įmanoma ilgiau. Vis dėlto užduotį dažnai apsunkina smulkmenos, tokios kaip paburkę paakiai. Nuolat patiriamas stresas ir besitęsiantis nuovargis juos išryškina, o paslėpti jų nepavyksta net po storiausiu makiažo sluoksniu. Šiandien naujausia grožio formule laikoma peptidų ir hialurono rūgšties sąjunga. Tai – naujos kartos technologija, apie kurią pastaruoju metu vis dažniau kalba žymiausios estetinės dermatologijos klinikos.

 

Kokia yra peptidų reikšmė ir kuo jie ypatingi?

Neseniai kosmetikos laboratorijose pradėti naudoti peptidai vis dažniau tampa esminiu kosmetinių injekcijų elementu. Tikėtina, kad ši medžiaga ateityje stipriai konkuruos su pačia hialurono rūgštimi, kuri, beje, mūsų organizmui yra labai svarbi.

Kalbant apie peptidus šiek tiek paprasčiau, tai – baltyminiai junginiai, sudaryti iš dviejų arba daugiau aminorūgščių. Dėl šios priežasties jie dar gali būti skirstomi į: nonapetidus, pentapeptidus, tripeptidus ir oktapeptidus. Juos organizmas sintetina kiekvienoje kūno ląstelėje, o įtakos šie peptidai turi beveik visiems organizmo procesams. Svarbiausi iš jų – senėjimas ir ląstelių regeneracija.

Nors organizmas peptidus gamina natūraliai, ilgainiui jų gamybos sintezė silpnėja. Šios medžiagos trūkumas organizme pagreitina audinių senėjimo procesą. Taip atsiranda ir vadinamieji maišeliai po akimis, be to, pradeda staigiau augti kūno svoris. Taip nutinka todėl, kad įprastai peptidai organizme padeda sumažinti riebalinių sankaupų kaupimąsi. Peptidų pritrūkus, organizme natūraliai pradeda kauptis riebalai, kuriuos sunku pašalinti. Tačiau tai tik viena iš priežasčių, kodėl svarbu palaikyti atitinkamą peptidų kiekį organizme.

 

Kaip veikia naujausia peptidų ir hialurono injekcija?

Hialurono rūgštis reikalinga atstatyti natūraliam odos drėkinimui ir elastingumui, o naudojant peptidus oda suminkštėja, aktyvinama ląstelių regeneracija. Taip pat naujausia kosmetologijoje, estetinėje medicinoje taikoma hialurono ir peptidų derinio injekcija išsiskiria unikaliu poveikiu – ne tik odos būklės atstatymu, bet ir kūno formų koregavimo galimybe.

Preparatas geriau žinomas „Prostrolane“ pavadinimu. Tai naujos kartos lipotikas, skatinantis riebalų skaidymąsi, sumažinantis riebalinių ląstelių kiekį, gerinantis ne tik odos elastingumą, bet ir aktyvinantis elementus, kurie gerina organizmo metabolizmo funkciją. Papildomi į organizmą suleidžiami peptidai atstato pažeistus audinius. Tam, kad būtų pasiektas toks efektas, reikalingos dvi injekcijos, tačiau rezultatus galima pastebėti jau po pirmojo karto.

 

Kaip procedūra atliekama?

Daugelis moterų jau dabar gilinasi į procedūros ypatybes vien tam, kad galėtų greičiau išbandyti jos efektyvumą. Visgi, paburkę paakiai ir riebalų sankaupos ties sėdmenimis, pilvo ir liemens srityje skatina ir neigiamą savivertę, mažina pasitikėjimą savimi. Tam, kad procedūra būtų aiškesnė, pateikiame esminius jos aspektus:

  • Į labiausiai riebalų sankaupomis pasižyminčias vietas suleidžiamas nedidelis kiekis peptidų ir hialurono rūgšties preparato.
  • Veikdamas preparatas stimuliuoja fibroblastus, skatinančius naujo kolageno gamybą. Taip pagreitinami metaboliniai procesai ir mažėja riebalų sankaupos.
  • Preparatas taip pat gali pagelbėti gydant celiulitą.

Atkūrus sveiką odos stangrumą ir pašalinus riebalines sankaupas, paakių paburkimas išnyksta, veidas natūraliai atrodo daug jaunatviškiau. Analogiškai peptidai bei hialuronas veikia ir kitas problemines kūno sritis – kaklą, smakrą, šlaunų ir žastų sritis. Suaktyvinta ląstelių regeneracija leidžia pagerinti odos tonusą, o taip pat ir gliukozės oksidaciją. Vertėtų pabrėžti, kad būtent dėl natūralios peptidų ir hialurono rūgšties prigimties procedūra laikoma mediciniškai saugia, neturinčia pašalinio poveikio.

Leisti sau susigrąžinti gražias kūno linijas, švytinčią ir jaunatvišką veido odą ir kontūrus šiandien yra daug lengviau nei atrodo. Atkuriant trūkstamą reikalingiausių jaunatvę išlaikyti padedančių elementų kiekį, vis labiau ryškėjančios raukšlės gali greitai tapti praeitimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *