6 makiažo gudrybės, padėsiančios vyresnio amžiaus moterims atrodyti jaunatviškiau

Kiekviena moteris yra individuali asmenybė, kuri savo išvaizdą puoselėja savaip. Šios makiažo gudrybės yra skirtos moterims, norinčioms greitai bei be įmantrių priemonių išsaugoti gražią išvaizdą. Tačiau, jaunystėje mėgtas makiažas gali nebeatrodyti taip kaip anksčiau.

Dažnai makiažo pagrindas, subėga į raukšlių linijas, todėl jos atrodo ryškesnės. Akių šešėlių spalvos, kurios turėtų pabrėžti akių grožį, daro akis mažesnes, o blakstienų tušas, padidinantis  blakstienų apimtį, dabar sukelia blakstienų netekimą. Tačiau, laimei, yra išeitis: moterys, nepaisant to, gali drąsiai dėvėti makiažą, jaustis pasitikinti savimi, tereikia pasirinkti tinkamas makiažo priemones. Tad, štai,  makiažo gudrybės, padėsiančios tai pasiekti.

Kaip pasikeičia moters oda, perkopus 40 – ties metų ribą?

Akių ir skruostų prakaitavimas

Pirmiausia sulėtėja limfinės sistemos veikla. Limfodrenažas – tai organizmo gebėjimas atsikratyti toksinų – senstant limfodrenažo  greitis sumažėja, o elastiniai pluoštai, palaikantys limfmazgius, suskaidomi. Sulėtėjusi riebalų gamyba šiame amžiuje sąlygoja veido odos pažeidžiamumą, odą stipriau veikia aplinkos sąlygos, tokios kaip tarša, dūmai. Šie pokyčiai gali sukelti paburkimą aplink akis ir skruostus.

Nukarusi oda ir raukšlės

Hormonai, pvz., Estrogenai, moterims sulaukus 40 – ties, nebegaminami ir nustoja veikę. Estrogenas yra naudinga molekulė, suteikianti odai elastingumo ir šviežumo. Tad mažėjantis estrogenų kiekis, lemia raukšlių atsiradimą aplink kaklą ir krūtinę.

Nesveikų įpročių žala, ima „kilti į paviršių“

Nuovargio požymiai, gyvenimiška patirtis bei žalingi įpročiai, gali atsispindėti moters veide – ypač sulaukus vyresnio amžiaus. Pavyzdžiui, per dažnas alkoholio vartojimas gali atverti kraujagysles, suteikiant odai rausvą ar net gi raudoną atspalvį. Rūkymas skaido kolageną, taip pat iš odos gali dehidratuoti vandenį, kuris yra atsakingas už tai, kad oda būtų tolygi bei skaisti. Dėl pernelyg didelio saulės poveikio odos spalva taip pat gali imti pilkėti arba gelsti. Tad svarbu rinktis makiažą, kuris būtų turtingas naudingomis medžiagomis bei maitinantis, kad sumažėtų senėjimo požymiai.

Štai keletas makiažo gudrybių, padėsiančių paslėpti senėjimo požymius

  1. Sukurkite lygų paviršių

Kad būtų sukurtas lygus paviršius yra gaminami odą švelninantys kremai bei raukšles užpildantys serumai. Raukšlių užpildai gali greitai išlyginti smulkias linijas ir pagerinti odos tekstūrą. Šie produktai taip pat gali padėti sumažinti raukšlių kiekį ir padėti apsaugoti kolageno ir elastano tinklą nuo aplinkos agresorių. Bazės, kaip ir raukšlių užpildai, taip pat padeda išlyginti odą. Jie taip pat „paruošia“ veidą nepriekaištingam makiažui ir ilgesniam jo dėvėjimui.

Injekciniai odos užpildai, kuriuos geriausiai valdo sertifikuota plastikinė chirurgija, yra dar vienas būdas padėti spręsti įvairias problemas, susijusias su moterų senėjimu. Odos užpildai sukuria lygų paviršių tokiu pat būdu kaip ir raukšlių užpildai ar maskuokliai. Nors tokios priemonės kainuoja daugiau, jų poveikis trunka daug ilgiau.

  1. Sukurkite gaivų įvaizdį pasitelkdami makiažo pagrindą bei maskuoklį

Dabar, veido oda yra paruošta, galima pereiti prie kito žingsnio, makiažo pagrindo ir maskuoklio.

Maskuoklis gali tolygiai užmaskuoti dėmes, tamsius paakius ir smulkias linijas, tuo pačiu kondicionuodami odą ir iš dalies koreguodami odos toną. Rekomenduojama rinktis atspindžius, kurių sudėtyje yra šviesą atspindinčių mineralų ir raukšles užpildančių medžiagų, kad būtų užmaskuojami trūkumai. Renkantis, patariama rinktis produktus be dažų ir be parabenų.

To paties patartina laikytis renkantis makiažo pagrindą, kuris dengia odą ir tinka kiekvienam odos tipui. Rekomenduojama rinktis mineralinį makiažo pagrindą, nes skysto makiažo pagrindo taikymas išlygins odą. Taip pat rekomenduoja naudoti gelsvo atspalvio pagrindą, nes gelsva spalva suteikia šilumos efektą, jūsų oda atrodo gyvesnė ir tuo pačiu jaunesnė.

Beje, siūlome makiažą daryti saulės šviesoje, kad žinotumėte, kaip iš tikrųjų atrodys jūsų oda, nes dirbtinė šviesa, gali sukelti klaidingą įspūdį.

  1. Pasirinkite akių šešėlius, kurie maksimaliai pabrėžia jaunatvišką išvaizdą

Kai oda yra paruošta, aptarkime, kaip padaryti jaunatvišką akių įvaizdį, pasirenkant tinkamus akių šešėlius. Svarbu likti nuošalyje nuo nepermatomų, tamsių akių šešėlių ir skystų akių kontūrų, kurie akis padaro tik mažesnes. Vietoj to, norėdamos apibrėžti akis, naudokite neutralias spalvas. Rinkitės atspalvius, kurie pabrėš jūsų akių spalvą. Vienas iš būdų  yra pereiti nuo žėrinčių šešėlių prie matinių.

Sukurkite klasikinį įvaizdį, naudodami subtilius neutralius tonus. Šviesios spalvos suteikia „pakeliamąjį“ efektą, todėl naudokite jas prie vidinio akies kampo ir po antakiu.

  1. Išsaugokite jaunatviškus antakius

Jei jūsų antakiai ilgainiui pradeda nykti, išbandykite antakių augimo serumą, o jei neturite tokios galimybės, naudokite antakių pieštuką, kuris yra geriausias būdas „sugrąžinti antakius į gyvenimą“. Pasirinkite natūralios spalvos pieštuką, svarbiausia, kad jis nebūtų pernelyg ryškus.

Pavyzdžiui, jei esate blondinė, rinkitės šiek tiek tamsesnį atspalvį. Piešdami pieštuką laikykite 45 laipsnių kampu, o ne statmenai odai. Tuomet, antakiai bus švelnesni, o akys atrodys natūralesnės.

  1. Rieskite akių blakstienas, naudokite blakstienas ilginantį tušą.

Vyresniame amžiuje, blakstienos yra linkusios lenktis žemyn, todėl reikia stengtis jas kelti aukštyn, kad akys atrodytų didesnės ir ryškesnės. Renkantis tušą, svarbu atsižvelgti, kad jis būtų ilginantis bei tankinantis, nes tokiame amžiuje, blakstienos tampa plonesnės ir retesnės. Taip pat patariama nenaudoti vandeniui atsparaus tušo, nes vandeniui atsparus tušas gali sulipinti blakstienas.

  1. Pasirinkite lūpdažį, kuris suteikia gyvybės bei išlaiko natūralumą

Renkantis lūpdažį, svarbu atkreipti dėmesį į  atspalvius, kurie suteikia natūralumo, o ne atkreipia dėmesį. Galiausiai lūpas padenkite blizgesiu arba balzamu, kad lūpos atrodytų pilnesnės.

Norėdamos jas sustiprinti, galite maitinti savo lūpas pasirinkdamos produktus, kurių sudėtyje yra natūralių medžiagų, tokių kaip kakavos sviesto, alyvuogių aliejaus, glicerino, rapsų aliejaus ir vitaminų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *